Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

svetlin

Потребител
Здравейте,колеги нов съм във форума и почва много да ме тресе манията да си купя въздушна пушка.
Чета постоянно всякакви теми,и доста се чудех каква пушка да си купя.Спрях се weihrauch hw97th cal 4.5.
Единственото което ме притеснява е от къде да си я купя?Прочетох доста противоречиви мнения за daikan(huntandguns),има ли някой друг представител на Раух за БГ или трябва да си я поръчвам по интернет и ако може някой коректен сайт.
Благодаря предварителмо:)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте,колеги нов съм във форума и почва много да ме тресе манията да си купя въздушна пушка.
Чета постоянно всякакви теми,и доста се чудех каква пушка да си купя.Спрях се weihrauch hw97th cal 4.5.
Единственото което ме притеснява е от къде да си я купя?Прочетох доста противоречиви мнения за daikan(huntandguns),има ли някой друг представител на Раух за БГ или трябва да си я поръчвам по интернет и ако може някой коректен сайт.
Благодаря предварителмо:)
За момента англичаните не пращат до БГ. Насочи се към закупуване на Вайрух от Германия. Купи си го с "F" маркировка, после вземаш допълнително силна пружина и я сменяме за 5 минути и си готов. Ще ти излезе с 400 лева по евтино от дайканци и ще имаш пушката не след 4- 5 месеца при 100% капаро и 400 лева надценка, а ще я имаш след 10-15 дена максимум и по тънко. За гаранция няма какво да се притесняваш 97 и 77 са толкова разпространени , че части по сайтовете бол, ама то няма какво толкова да се счупи и да не се оправи с левчета. Писал съм ти и лично с повече подробности.

П.П. Нямам нищо против вносителите, даже съм съгласен и на надценката им с 400 лева, ама да заредят пушките и да ги държат в наличност, а не да работят 100 процента с моя пара за 4-5 месеца и после надценка 40%. Едно от двете да изберат - голяма надценка, ама пушка в наличност или капаро, ама надценка не повече от 10% на немската цена. ( а все пак и немските магазини печелят, не знам заводската цена , а тази в магазините)
 
Последна промяна:

tzocho

Потребител
В случай, че в близко време някой реши да прави поръчка към някой от по-големите сайтове и там се предлага
Benjamin Marauder Magazine .177 да ми пише на лс.
 

andrey.y

Потребител
Здравейте, може ли да препоръчате online сайт за покупка на въздушен пистолет от германия?
 

methaa

Редовен Потребител
Направих заявка в http://shopr.bg/ ще пиша какво са измъдрили.

Получих отговор, цената която искат да платя е 97 долара, която включва всичко. И тъй като съм си купил хубави уши, може някой да се възползва от промоцията и да не чака един месец одобрение :cheers:
http://protektormodel.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=15

Ако няма желаещи, след няколко дена ще ги откажа.
 

okooko

Потребител
може ли някой да ми каже сайт в южна африка за поръчки? най-вече за оптика се интересувам. мерси предварително
 

okooko

Потребител
мерси, едното е аукцион доколкото се ориентирам. а тези нико що за марка са? става ли за нещо? а също и евтините hawke
 

okooko

Потребител
става дума за 60-80 лв. евтинийка с две думи:) и за дистанции около 20 метра. горе-долу са на една цена
 

lynx

Редовен Потребител
Вероятно имаш основателна причина да си купуваш евтино китайче чак от ЮАР :), дано не ти го обмитят като влезне у нас.
 

okooko

Потребител
имам приятел там който ще си идва скоро. а основанията са ако случайно е по-евтино от тук:) или пък нещо което го няма тук а си струва
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ако е дори 5-10лв. по-евтина не се набутвай да я купуваш оттук! Това са 1-2 кутии цигарки ... набутвация
 

okooko

Потребител
може и в бира или ракия да ги мерим разликите:cheers:или в кутии с чашки или кой както сам си прецени. може пък и да има разлика в качеството за различните части на света. както съм се убедил за инструменти лично. кой знае...
 

FreeMan

Редовен Потребител
В този ценови диапазон едва ли ще има разлика от зле на по-зле.
За 5-10 лв не притеснявай приятеля си. Винаги има проблем с недостиг на място за багаж и килограми.
По добре отиди до магазин и си избери нещо не по картинки и чужди мнения а по лична преценка.
Успех.
 

okooko

Потребител
най-вероятно така и ще стане. можело да се пише и дава съвет и човешки:cheers: мерси:)
не мога да разбера защо не говорим нормално а трябва винаги да се заяждаме или подиграваме с хората. виждал съм го много пъти и в нета и на живо. в крайна сметка всеки си знае какво му е положението и възможностите. за мен 5-10 лева може пък и да са от значение. не всеки може да си позволи пушка за няколко хиляди и оптика за няколко стотин лева, нали така?
 

le_corbeau

Потребител
Привет Колеги,
Попаднах на ето този сайт - http://www.rojal.si/.
Пишат за безплатен шипинг до България при покупки над 500 Евро.
Някой да е пазарувал от там? Дали са коректни.....
Защото съм си харесал една играчка, дето ми лежи на сърцето от доста време...и май идва времето за реализация...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Привет Колеги,
Попаднах на ето този сайт - http://www.rojal.si/.
Пишат за безплатен шипинг до България при покупки над 500 Евро.
Някой да е пазарувал от там? Дали са коректни.....
Защото съм си харесал една играчка, дето ми лежи на сърцето от доста време...и май идва времето за реализация...

Има колега от групата който си е купувал от там и не е имало проблеми.За безплатния шипинг не знам понеже не е надхвърлял 500 евро но щом пишат че е така значи требе да е безплатна.:cheers:
 
Нагоре