Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

Toledo

Новодошъл
Благодаряви момчета :) Ще изчакам да добавя някой лев за нещо по добро.А за начало един колега имал някаква 5.5 която вече не искал и ще ми я даде или подари не разбрах,ако стане номера ще пусна снимка да кажете компетентно мнение с какво си имам работа :)
 

anibis

Редовен Потребител
Някой можели да ми каже,как се маха цевта от Б3-ка
Махнал съм всички пинчета,които виждам,и отгоре където стои мерника съм махнал стопорните болтчета,но цевта не иска да мърда.
Вижда се леко резбата на цевта,/така е взех пушката/ но до там, повече не иска да се развие,да не е лепена тая цев,или да има друг пиниз за да се развие?
Благодарско!:cheers:
http://i1130.photobucket.com/albums/m535/miroslavcho7/CIMG3409_zps1wflstii.jpg
http://i1130.photobucket.com/albums/m535/miroslavcho7/CIMG3411_zpsm61rbh6s.jpg
 

sts1969

Редовен Потребител
Дали няма някой скрит нит (чоп) както при чупещият модел...там се забелязва много трудно и след шкурене с финна шкурка.
 

anibis

Редовен Потребител
Абе уж всички нитове ги изкарах,но цевта не иска и да помръдне.
Не знам може би е лепена.
 

old shatterhand

Потребител
Някой има ли идея откъде може да се намери тази ? Мисля е QB6...Знам, че няма как да очаквам чудеса , но визията е уникална.
QB6-Folded.jpg
 

svetlix

Потребител
Това го видях в един магазин в Разград миналата есен, но не помня цена, и доста време стоя на рафта.
 

old shatterhand

Потребител
7996630z.jpg
 

old shatterhand

Потребител
Като ходя за риба да не разнасям 2 метра тояги с мен,a и е компактно и удобно. Другите потенциални приложения няма да ги споделям, а това че не се произвежда, продава и е с уникална визия и странично зареждане и фиксирана цев, мисля можеше да си го спестя като обяснение.:)
А също стоплям, че нещо си ме объркал с човека пуснал темата в другия форум, чиято снимка в подписа не е лична, но това да речем ще го таксувам като недоглеждане...и повечко
cheers.gif
:cheers:
Ако можеш да помогнеш благодаря предварително !
 
Последна промяна:

redsox

Редовен Потребител
здравейте, колеги! има ли смисъл да търся и поръчвам (видях доста постове за микромакс и хидрофорс) уплътнения и пружина за Б3-3? някой правил ли е подобна инвестиция за такава пушка? като гледам нови вървят между 45 и 69 лв в зависимост от калибъра, та се чудя дали си струват разправиите.
благодаря!
 

redsox

Редовен Потребител
на този етап съм доволен от гамото, което имам. но цъкам за разнообразие с една евтина китайка, та се чудех дали си струва да се занимавам с ремонти по нея. затова одеве питах дали случайно някой може да сподели опит.
 

sts1969

Редовен Потребител
на този етап съм доволен от гамото, което имам. но цъкам за разнообразие с една евтина китайка, та се чудех дали си струва да се занимавам с ремонти по нея. затова одеве питах дали случайно някой може да сподели опит.
Щом ти доставя удоволствие да стреляш с нея, тогава си я ремонтирай. За мен загуба е всяка една захвърлена повредена въздушна пушка, събираща прах и ръжда...пък била тя скъпа или евтина. Кеф цена няма! :cheers:
 

ssn

Потребител
Измери пружината и ми пиши на ЛС. За уплътнение на цевта трябва да погледна. Маншет може да пригодиш от Славия например мисля че е 25 мм.
 

okooko

Потребител
здравейте. вчера един приятел донесе едно китайско чудо и след двайсетина изстреляни чашки беше скоростно разглобено:D видях в темата че други колеги са имали проблеми но при нас се получи лесно. та питането ми е от къде мога да му намеря маншет. диаметърът на цилиндъра е 25мм а височината/дебелината на маншета е 10мм. от гьон е според мен и има някаква пластмасова основа. знам че не си струва инвестицията на време и пари. единственото което човекът иска да се направи е да и сменим маншета. други инвестиции няма да има

20150521_224038.jpg 20150521_224332.jpg 20150521_224417.jpg 20150521_224410.jpg 20150521_224426.jpg
 

sts1969

Редовен Потребител
здравейте. вчера един приятел донесе едно китайско чудо и след двайсетина изстреляни чашки беше скоростно разглобено:D видях в темата че други колеги са имали проблеми но при нас се получи лесно. та питането ми е от къде мога да му намеря маншет. диаметърът на цилиндъра е 25мм а височината/дебелината на маншета е 10мм. от гьон е според мен и има някаква пластмасова основа. знам че не си струва инвестицията на време и пари. единственото което човекът иска да се направи е да и сменим маншета. други инвестиции няма да има

View attachment 53823 View attachment 53821 View attachment 53822 View attachment 53825 View attachment 53824

Ето тук звъниш и питаш:
http://www.bulit2000.com/аксесоари-за-въздушно-оръжие
 

okooko

Потребител
да. това го видях. но ме притеснява това че пише конус. не смея да извадя маншета докато нямам нов и не съм сигурен дали е конусовиден. и тази пластмаса(била е червена май а сега на изглежда кафява) сменя ли се или е един вид застопоряване на конуса
 
Нагоре