Русенска група - DANUBE POWER

Dominus

Редовен Потребител
За вранча предположих, тъй като тук се усеща най-силно от там. Явно наистина е имало земетресение.
 

Propar

Потребител
Това ще заминава в купува- продава , но си спазвам моя си принцип / първо в групата /.
Който има желание да свирка .Бутилките не са ползвани до сега / още са с немския въздух/
 

Attachments

  • IMG_9888.JPG
    IMG_9888.JPG
    316.2 KB · Прегледи: 76

djboby

Потребител
Тази година русенската група става на 10 години. Когато наближи момента да се прибирам ще организирам едно събиране по този повод. Надявам се да се съберем всички стари и нови. Групата е създадена през лятото на 2005 година от мен и Стефан Станчев. Надявам се това да се случи когато е топло се още, за да може и да се постреля.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Тази година русенската група става на 10 години. Когато наближи момента да се прибирам ще организирам едно събиране по този повод. Надявам се да се съберем всички стари и нови. Групата е създадена през лятото на 2005 година от мен и Стефан Станчев. Надявам се това да се случи когато е топло се още, за да може и да се постреля.
Да живей Създателят!И да почерпи.
 
Последна промяна:

Propar

Потребител
Благодаря ти бати Ванко !
Остана само да видим кога ще почерпя :).
 

niko_suzuki

Потребител
Аз като си купих бенджамина 2_ часа си играх докато разбера как се редят чашките. Павка с какво пушле ще ни изненадаш тая година:oops:
 

edinmilion

Потребител
Здравейте, някой от русенската група ще ме насочи ли къде мога да пострелям на воля?
че ходих няколко поредни дни на Левента, но е много оживено и романтично хех, пълно с флюбени дори и през деня.
Иска ми се да е някъде в околието на кв.Дружба, но така и така трябва да возя пушката, може и по далеч. Важното е да не преча на никой :)
 

niko_suzuki

Потребител
Обади ми се на Този. Телефон в събота ще ходя на мястото където се събираме мисля че ще има повечко хора близо е ,- тел,-0882534576. Николай
 

Propar

Потребител
Мисля да присъствам като КИБИК в Троян . Други желаещи от групата имали ?
Може да се разберем по тел. или на лични ;).
 
Нагоре