BENJAMIN

anibis

Редовен Потребител
Re: Benjamin Marauder .22

Eми това излезе,Benjamin Marauder ала М2-BR ;) Стипера е правен 1:1 с оригинала на М2-ФТ Алексей ми даде размерите на стрипера! :yahoo:
Без тежестите и стрипера Бенжи показа доста добри резултати,мога да ги замисля някой класни пушки. :pardon:



c5zj.jpg



sbh3.jpg



spua.jpg



16ad.jpg



wdl0.JPG


Остана само да се направи една алуминиева плочка за отзад. :yes:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Re: Benjamin Marauder .22

Миро не се сдържа до събота :cheers:
Станала е много красива пущината.
 

methaa

Редовен Потребител
Re: Benjamin Marauder .22

Поздравления и от мен!
Наистина е много красива пушка, направена с много мерак. С нетърпение очаквам замбирани мишенки :D
Пожелавам ти само приятни емоции, безкрайни десетки с пушкалото и да подминеш оригинала!
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Benjamin Marauder .22

Брей, много лачен станал тоз Бенджамин!
Браво Миро! :bravo:
Много работа си свършил, предполагам че и ще стреля толкова добре колкото изглежда :yes: :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Re: Benjamin Marauder .22

lynx написа:
Брей, много лачен станал тоз Бенджамин!
Браво Миро! :bravo:
Много работа си свършил, предполагам че и ще стреля толкова добре колкото изглежда :yes: :cheers:

Благодаря Рачо!Бенжи наистина стреля много добре. Ако не го бях видял как е на мишената никога нямаше да го почна. :yes:

НО имам още една изненада ;) Имам не довършена цевна кутия на Теобен/РЕПЛИКА
Там по голям гърч ще видя защото всичко го почвам от нулата дето се казва.Ще му правя друг УСМ че оригинално е доста тегав спусъка-плочката на Теобена.
 

cilindura

Редовен Потребител
Re: Benjamin Marauder .22

Някой беше казал, че луд умора няма. Браво, Миро, браво момчето. Харесва ми упоритостта ти и ентосиазмът, с който се захващаш с всеки нов проект. Мислех, че светът на лудите ще свърши с нас, но в твое лице виждам един неуморен наследник на дивотиите, които ние по-дъртите сме натворили. ;) ;) ;)
Браво и наздраве! :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Eто едно замерване на плато на Бенжи!
Колега Тонка,ако някой Мародер/оригинален ловджийския/ в 4.5мм направи такова плато с толкова изстрели от толкова атмосфери аз казвам пред целия форум ще ти подаря който и да от двата Дейстейта. ;) Ама първо вземи да прочетеш малко тогава ми цапай обявата. Няма за какво да ти се сърдя,всеки е бил като теб, ама такъв като теб не съм виждал ;)
Мародер 4.5мм JSB 0.475 тия чашки ги прежалих,всичко е от кутията :cheers:
http://imageshack.us/a/img51/4315/c7rm.jpg
 

ilko_dim

Потребител
anibis написа:
Eто едно замерване на плато на Бенжи!
Колега Тонка,ако някой Мародер/оригинален ловджийския/ в 4.5мм направи такова плато с толкова изстрели от толкова атмосфери аз казвам пред целия форум ще ти подаря който и да от двата Дейстейта. ;) Ама първо вземи да прочетеш малко тогава ми цапай обявата. Няма за какво да ти се сърдя,всеки е бил като теб, ама такъв като теб не съм виждал ;)
Мародер 4.5мм JSB 0.475 тия чашки ги прежалих,всичко е от кутията :cheers:
http://imageshack.us/a/img51/4315/c7rm.jpg

Точно това е , Миро - така се показва пушката.Каква е скоростта , и какво прави на мишените . Успех :cheers:
 

dilom08

Редовен Потребител
На 95 бара излизаш от редуктора и затова скоростта се покачва. може да намалиш малко налягането на редуктора- примерно на 80-85 бара и ще имаш още повече изстрели.
 

bili hlapeto

Потребител
честито и от мен колега :cheers: и аз следя тази пушка от доста време и се радвам на това което прочетох имам нещо на предвид за напред и ще се радвам на малко информация за магазини и цени :yes:
 

sfo321

Новодошъл
Здравейте! Имам мародер 5.5 от 2 години и ми се иска да му увелича мощността и точността. Във форума видях, че има хора които евентуално биха могли да ми помогнат. Интересува ме колко би ми струвал такъв " тунинг"


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

bass_kick

Потребител
Някой знае ли колко е разстоянието между цевта и резервоара на Бенджамин Мародер?
 

Attachments

  • IMG_20110411_211015.jpg
    IMG_20110411_211015.jpg
    118.5 KB · Прегледи: 168

Vlado

Новодошъл
Така и не разбрах новият мародер в 0.25 дали е достатъчно мощен за спокойна разходка със семейството в гората, че много ми харесва, а и цената е добра, само дето в БГ не мога да го намеря с дървен приклад. :(
 

anibis

Редовен Потребител
Така и не разбрах новият мародер в 0.25 дали е достатъчно мощен за спокойна разходка със семейството в гората, че много ми харесва, а и цената е добра, само дето в БГ не мога да го намеря с дървен приклад. :(
Колега ти каква мощност искаш,очакваш от тоя Мародер?
Старите са около 60-65дж за 25кал. тая енергия,според мен е малка за тоя калибър.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги хванах се да оправям един Марудер - вътре е пълен със стружки все едно чистя пружинен Хатсан :wall:И при вас ли е било така ? Аз съм първия който го отваря и бая време е бил ползван май. Имам въпрос клапани продават ли някъде за модела или ако се наложи трябва да се прави ? както и О пръстена на цевта как го слагате - като свалите цевта ли, че на тая О пръстена го намерих на дотиквача :D и сега ще трябва да го връщам на мястото му а такъв не съм слагал има ли някакъв чалъм за слагането му, че след малко и до него ще стигна ;)

ПП: Сложих О-пръстена на цевта не било трудно :) вече я напомпих сега чакам да видя ще държи ли налягане 1-2 дена :)
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Любо ако трябва да сменяш о-пръстени и знаеш размери звънкай да вземам.Ако ще правиш замервания и тестове хроното е в мен имам и бутилка да не се мъчиш с помпата.Ако мога да бъда полезен с нещо звънкай :cheers:
Шестограмите станаха ли?
 
Нагоре