Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Тъй като не открих темата за евтините пушки, пускам линка тук:

http://flyingdragonairrifles.org/XS60C_PCP.html

Айде че не останаха..... Насам народе... :)



П.П. Май обърках - това май е на СО2..... :pardon:
 

fishermaniac

Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Колега,това не е за нас,фрий шипинг само за континетален USA.Някой ако тръгне да плаща най-вероятно ще си има негативни емоции.
 

Dominus

Редовен Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Остави шипинга.
По-интересно е кой ще се хвърли с главата напред ;)
Работно налягане 100 бара. Цена 100 долара.
Накрая със 100 пияни гайди някой може да я разцепи в земята :D
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Баси пушката :(
Пушката $100 помпата $160 ???
:wall:

п.п. Пушката е проектирана за СО но е преработена зЪ въздух, затова работното и е 100бара
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Пробират от 1 контейнер китайки за 1000 $ и 100-на свестни като намерят, малко тунинг, пълниш с въздух вместо Со2 и имаш евтин вариант на пазара, за тези готови да се впуснат в ПЦП приключението. Това пишат и из форумите там. Само като и видиш взрив схемата, с този 1-степенен спусък без предпазител( нещо като на Б3) ???
 

Dominus

Редовен Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Колеги, обръщам ви внимание при пазаруване от алиекспрес. Наскоро изгорях с 60 долара при покупка на стока която не работеше както трябва. Започнахме диспут и стигнахме до под кривата нива. Тогава разбрах, че всичко е един китайски кьор фишек. Лъскава реклама за защита на купувача и т.н. Едва когато се наложи да потърсите защита на правата си разбирате че сте вече с автогол.
Не ме разпитвайте какво съм пазарувал и подробности. Достатъчно е да знаете че там ще ви "мушнат" по китайски. На мен ми остана само да им тегля една майна по български. На вас ви е достатъчно да знаете това.
:cheers: и само ибей занапред

Поста по-скоро е за тук.
Моля, някой модер да го премести. Бях изключил за тази тема.
 

poacher

Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

От алиекспрес съм поръчвал два пъти.
Първото беше измама, дойде празен пакет, започнах диспут и върнаха парите.
Второто пристигна и всичко е ок.
Купувайте само от продавач с висок рейтинг, не се лъжете само по тънката цена.
Това е моят опит оттам.
 

Dominus

Редовен Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

poacher написа:
Купувайте само от продавач с висок рейтинг, не се лъжете само по тънката цена.
Това е моят опит оттам.
Е, тая гъгрица е с рейтинг 100%. Няма гаранция че не може да те бомби.
Проблем при такива ситуации на частично работеща стока е до колко е била нова и т.н.
То, това няма доказване, като ти го набута в нова опаковка.
Четох му отзивити и явно не му е първи път, но другите не го взеха на сериозно. Просто са писали, че стоката не е нова и не са се занимавали с него. Ама рейтинга му все още е 100%
 

dberov

Редовен Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

От около един месец Али който е собственик на сайта е започнал ревизия на всички продавачи и прави чистка на не коректните такива. Аз водих диспут 8 месеца за 330$ и накрая ми ги върнаха, така че натискайте и не спирайте да пишете и ако знаете как свържете се директно с Али.

Аз пък направих 4 транша по 500$ от PayPal към дебитната си карта, първите 3 х 500$ дойдоха за по 2-3 дена но последните 500$ вече 20 дена ги няма. Писах на PayPal, обаждах се в централата в Люксембург и ме уверяват че парите са пристигнали в банката, та внимавайте и тук с коя банка работите. Случката е с ЦКБ и от там вдигат раменете и не знаят нищо....

п.п.
Извинявам се че съм писал в грешната тема, подведох се от горните постове.
 

le_corbeau

Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Привет Колеги !
тука е мястото да поискам помощ !!!
Нямам никакъв опит за пазаруване он-лайн и се чувствам много неуверен. Попаднах на един търговец от USA, който шипва до България.....ето линка http://www.ioffer.com
Някой пазарувал ли е от този юнак? Как се справя?
Какво ме чака, ако поръчам! Ако не си получа стоката, какво правя? Плащам ли мита, акцизи и др. ........ Абе как да направя цялата хватка, че да станат работите.
Крайната цел е ТОВА-------AirForce Talon SS Precharged Pneumatic Air Rifle
Благодаря !!! :cheers:
 

cdman

Администратор
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Здрасти, конкретният търговец не го познавам - но от щатите практиката е следната - Цената на стоката ти + цената на транспорта се събират и плащаш върху тях ДДС - обикновено общата надбавка е към 23% май - тоест - ако ти излезе 1000$ всичко - тук на митница ще си платиш още 230$ - Гледай плащането да стане през PAYPAL - там имаш гаранция на парите до 45-тия ден - тоест ако не си получиш стоката на 40-тия ден - отваряш проблем при тях и в 99% от случаите ти връщат парите :)
 

le_corbeau

Потребител
Re: Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от чуж

Благодаря колега.
Ще имам едно на ум относно цената!
 

apapazov

Редовен Потребител
Пише , че е за продажба само в САЩ
Май ще ти трябва някой живеещ там да ти я поръча на негов адрес и после да ти я препрати.
 

miteto77bv

Потребител
Здравейте колеги, интересува ме дали някой скоро си е поръчал paintball бутилка за резервоар на своята пушка . Моля споделете от кой сайт сте поръчали и дали сте доволни.Трябва ми една такава и не знам от къде да поръчам подходящата бутилка.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Вчера и аз ходих до тези момчета занимаващи се с пейнтбол http://imi-sports.com/пейнтбол-магазин .Намират се зад тенискорта на Малееви в една малка уличка там им е залата за тренировка ,а магазина се намира в гр.Банско.
И си взех най-малката бутилка на 200 бара и маркуч мамба,които мисля да ги монтирам на пистолета ми Кросман 2240.Момчетата казаха че ще поръчат още такива малки бутилки щом има интерес към тях,незнам дали имат още малки.
 
Последна промяна:

miteto77bv

Потребител
Вчера и аз ходих до тези момчета занимаващи се с пейнтбол http://imi-sports.com/пейнтбол-магазин .Намират се зад тенискорта на Малееви в една малка уличка там им е залата за тренировка ,а магазина се намира в гр.Банско.
И си взех най-малката бутилка на 200 бара и маркуч мамба,които мисля да ги монтирам на пистолета ми Кросман 2240.Момчетата казаха че ще поръчат още такива малки бутилки щом има интерес към тях,незнам дали имат още малки.
проверих нямат ,ако някой има други идеи да казва
 

shooter147

Новодошъл
Здравейте колеги,невидях дали има такава тема,но искам да попитам има ли някой който си поръчка разни работи от европейските сайтове,как става,има ли хора който правят общи поръчки и после се разделя доставката?!
 
Нагоре