Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

Статус
Заключена за публикации

FreeMan

Редовен Потребител
Нещо не се разбира...
Така първия собственик пак ще има проблем.
Всеки следващ при уведомление няма да има проблем.
 

sts1969

Редовен Потребител
Спасението е фактура (касова бележка) от оръжеен магазин или да потърсиш човек с "връзки" в местният КОС. :cheers:
 

Vlado

Новодошъл
За колко време се издава това Удостоверение за уведомление от косаджиите, че за моя "газеняк" скоро ще станат 3 месеца пък още не са се обадили ?
 

lynx

Редовен Потребител
Държавен служител ще ти се обади по телефона само ако му дължиш пари или друго.
В случая ти се нуждаеш от документа, тоест, "ти гониш".
Не го мисли толкова, отиди до там и си прибери документа.
 

andi

Редовен Потребител
В случая ти се нуждаеш от документа, тоест, "ти гониш".

По закон не се нуждаем от документа - наше задължение е само да уведомим в срок . Документ е необходим за разрешително за ОО .
1 минута след като уведомлението ни е входирано в деловодството ние сме редовни .
 

lynx

Редовен Потребител
А ако са ти затрили документите някъде след като си ги подал, как ще докажеш че наистина си ги уведомил?
ДокИмент за входяване аз не съм виждал да са издали на някого.
 

Dominus

Редовен Потребител
Няма такова нещо като входиране. Има завеждане, извеждане, регистриране. Стига сте ползвали измислени от неграмотници думи, като ваканцуване, заедност, входиране и т.н.
Относно режима мисля, че повечето от вас сами си създават демони.
При мен са идвали хора с разни китайки да регистрират и като ги питам за какво ще я регистрират, тя е много далече от истината отговора е:
Не пречи, нека е регистрирана.
Луда работа.
Ако имаше такса дори 5лв. никой нямаше да дойде.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
НОВА РЕГИСТРАЦИЯ.... в КАТ :lol:
 

Attachments

  • Без име.png
    Без име.png
    478.4 KB · Прегледи: 110
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Е-е-е-е .... Таман мислех да я взема. Ма щом е регистрирана в КАТ..... Сега трябва и винетка да и купувам.. Зае@и !
 

Dominus

Редовен Потребител
Щом не е регистрирана в КАТ отпада необходимоста от винетка и застраховка. Далавера е [emoji1]
Маже само в КТИ да е регистрирана като селскостопанка техника.
 

dberov

Редовен Потребител
При мене е по лошо, аз пък забравих да си регистрирам колата в КОС и ме чака 500лв глоба:lol:
 

dimavt

Новодошъл
Здравевейте!
Нов съм във форума! Затова ако пиша на грешното място, моля да ме извините!
Наскоро открих,че имам следния проблем.
През 2010г.купих на баща ми въздушна пушка.На удостоверението от магазина са моите лични данни,а той е уведомлил мвр и на документа за уведомление са неговите.
Сега решихме да я продаваме, и не знам дали това ще бъде проблем за бъдеща продажба?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Продавате с договор за дарение или за продажба с името на този, на който е уведомена. Документ за покупка не е нужен.
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре