ИМАМЕ ХАЛЕ

5ko

Потребител
Тъкмо започнах да се притеснявам за Анди че нещто не се обажда и не вдига ръка.може би пак някаква контузия. Но споко всичко е наред.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Усещам как нещата отиват към 2-3 кила минимум...
Погрижете се да има достатъчно въглища, че да станат добре, тарелки, хляб който иска.
Пиенето - кой каквото му се пие.
Аз ще взема горелката, две скари и това дето ще цвърчи на тях.
Ааа и носете си масите, пушки ако щете.
Други неща за скара също ако ви се искат.
 
Последна промяна:

peto100

Потребител
Чакаи сега да питам за днес ли става на въпрос или за утре щото днес съм на работа да не изтърва пак нещо
 

peto100

Потребител
А добре а линеика за осигуряване ще ви трябва ли някои да не препии да не преяде щото като гледам има много ящни между нас
 

andi

Редовен Потребител
Тъкмо започнах да се притеснявам за Анди че нещто не се обажда и не вдига ръка.може би пак някаква контузия. Но споко всичко е наред.

Анди в ловните дни контузва диви прасета . В неделя като се прибирам от лов по светло, минавам през халетата . Ама ти вече си си тръгнал, дали заради студа ;) , дали заради билета.......
:cheers::cheers::cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
За съжаление утре ще ми се наложи да закъснея. Така че няма да мога да осигуря навреме вилици, тарелки и чаши. Да ми запазите от на петко луканките да ги опитам ;)
 

peto100

Потребител
Аз викам по отрано да идем после се стъмва рано няма да можем да видим пържолите ще взема тарелки и вилици газирано хляб и други работи
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Перфектно. Някой ако мобе да донесе едно хроно ще съм много блафодарен че искам да замера пушката и да слагам редуктор
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес имам работа в Пловдив и ще имам малко свободно време да мина да ви видя на халето.От колко часа ще има хора там да знам кога да мина?:cheers:
 

asurax

Новодошъл
Здравейте на всички. Пиша тук защото не знам към кой точно да се обърна. Утре отивам до София да си взема пушката.Та, ще има ли начин следобед някой Добър човек, да ми даде малко въздух и да ми покаже това онова за събота а пък в неделя ако се събираме вече да я пробваме както трябва.Мерси предварително.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Дай модела, за да се предвиди резбата на щуцера.
Лично аз ще съм наличен в П-в чак в Неделя и обикновено си нося шишето в колата и при подходящ накрайник мога да и вдъхна поне 230-240бара.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
утре може с кирил да се разходим до халетата да постреляме. звънни ако искаш.
 
Нагоре