ИМАМЕ ХАЛЕ

sgb1

Потребител
ето и аз как днес си прекарах на импровизираното стрелбище, кеф ти мишена кеф ти гарги и тн.
 

asurax

Новодошъл
Здравейте на всички. От известно време се интересувам от въздушно оръжие, събирам информация в Интернет и така пораднах на този форум. Поизчетох доста от темите и си набавих доста полезна информация. Сега ми предстои покупка на оръжие и много бих се радвал да поговоря с хора с опит във въздушната стрелба. Видях, че имате място на което се събирате и ако е удобно бих дошъл да се запознаем и поговорим. Моля насочете ме с кого да се свържа.Поздрави.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Утре смятам още към 12 да съм там, да доизкапча бутилката и фърла кило-две олово и да се връщам дома навреме за ф1.
ПП. Ако и утре е добро времето като днес, може и по от рано да съм там че имам едни проби да довърша.
 
Последна промяна:

heady-nuker

Потребител
От поне 7-8 месеца не съм стрелял... май трябва да мръдна другата седмица ако съм в града...
 

sgb1

Потребител
Днес заредих в бездната без проблем, дори и пари не ми взе , че нямах дребни. Преди съм зареждал бутилка и без водна проба, незнам може да сме станали малко нахални вече, пък и ако гръмне бутилката бездната ще стане истинска бездна, разбирам го човечеца.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също заредих там, но за последен път там моята бутилка. :(
Макар, че е изрядна отвсякъде.
Обясниха ми, че спират да зареждат карбонови бутилки.
 

sgb1

Потребител
облаче обади му се предварително да видиш дали има някои там, че да не биеш път на празно, аз така направих
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Егати само мен ме върна. Утре пак ше нахалствам

Е то беше преди 2 седмици...
Бутилката я прие момичето.
После се разбра каква е работата, но понеже е била приета вече бутилката...
Та затова е заредил.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ясно значи няма смисъл да ходя мскар че не разбирам къв е смисъла да върнеш хора с бутилка с водна проба
 
Нагоре