Online оръжеен магазин arms-bg.com

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Искам да благодаря на arms-bg.com за бързата доставка на новото ми пушкало STEYR LG110 FT (2014). Преди да поръчате класна пушка от европейски сайтове не се колебайте да ги попитате на каква цена могат да ви доставят те класна пушка (ще се изненадате приятно и няма да треперите са преводи и доставки) Ето и снимчица с новото ми пушкало, когато го разпечатахме в магазина - без монтиран хамстер, задтилък и надулник
 

Attachments

  • Picture.jpg
    Picture.jpg
    454.2 KB · Прегледи: 244

DimitarBT

Новодошъл
Искам да благодаря на армс за перфектното обслужване и и отговори на въпроси от рода на "това за какво служи" :crazy:
Подробни отговори и съвети за всичко,което попитах.Пак ще се видим!Или чуем. :cheers:
 

Fire Horse

Потребител
Дани продаваше два такива калъфчета за муниции, заедно с пушката си. Пушлето вече е продадено и калъфчетата няма да му трябват.
 

Fire Horse

Потребител
Възможността продавач да си избира купувач май е двустранен процес - и купувача може да си избира продавач ;)
 

kojy

Потребител
Здравей колега,

цената му беше 14лв, когато го имахме, но за съжаление не мога да кажа кога отново ще го имаме налично, ако искате може да ми оставите един телефон за връзка и да се обадя, когато го получа или да пиша във форума.

Поздрави,
Армс-Бг


Dominus написа:
 

Dominus

Редовен Потребител
Не съм в БГ. Като се върна ще го мислим. Пък може и вносно да намеря ;)
 

Peter

Новодошъл
Здравейте,
имате ли налични METEOR AR 1000 MAGNUM и BAM mod. XS B-19 5.5mm в магазина на Самуил за да ги видя на живо?

Поздрави!
 

methaa

Редовен Потребител
По-добре се свържи с тях по телефона. Ще стане мнооого по-бързо ;)
 

kojy

Потребител
Здравей колега,

в момента в магазина имам само METEOR AR 1000 MAGNUM, но на склад имам и BAM mod. XS B-19 5.5mm, така че ако прецените да дойдете до магазина ми се обадете или пишете предния ден за да я взема и нея.

Поздрави,
Армс-Бг

Peter написа:
Здравейте,
имате ли налични METEOR AR 1000 MAGNUM и BAM mod. XS B-19 5.5mm в магазина на Самуил за да ги видя на живо?

Поздрави!
 

praetorian

Редовен Потребител
Кога ще можем да видим и новия модел на Валтер Rotex R8 :D.За тази цена мисля, че си заслужава отвсякъде :rambo: Поздрави!
 

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

искам да Ви дам един съвет да следите категорията "Разпродажба", защото излизат доста интересни промоции.

За пушката ще направя всичко възможно да я поръчаме в най - скоро време и ще пиша веднага щом е тук.

Поздрави,
Армс-Бг

Кога ще можем да видим и новия модел на Валтер Rotex R8 :D.За тази цена мисля, че си заслужава отвсякъде :rambo: Поздрави!
 

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

искам да Ви съобщя, че при нас има за продаване една пушка AirArms S410 Classic FAC на практика нова + помпа Hill също на практика нова. Продават се комплект, цената е 1450лв.
Оставам на разположение.

Поздрави,
Армс-Бг
 
Нагоре