Бенчрест 08-09. 11.2014

vita

Потребител
Здравейте, момчета. Радвам се, че ви видях (не всички, които очаквах, и все пак). Хванах последния "влак" за тази година :)
Май има и добра страна на това, че не бях с пушката - не се налага да вземам отношение в горния спор;)

Друго искам - на демонстрацията във фабриката за стъкло видях колеги, които правят снимки (аз нямаше как). Ще се радвам, ако споделите някоя и друга.

Не на последно място - винаги когато ходя на мероприятия го правя първо заради хората и после евентуално заради състезателната част. Така че нека останем със здраве и помним повече приятните моменти. Не толкова хубавите да са само урок занапред.

Поздрави :)
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
- Всеки организатор на мероприятие заслужава уважение
винаги има доволни и недоволни

Като присъстващ кибик на това мероприятието ще кажа и моето мнение.
Аз не бях допуснат да се състезавам поради личен конфликт с Миро.
Уважението към организатор на мероприятие не може да е еднопосочно, организатора също трябва да има колегиално отношение към присъстващите, да бъде безпристрастен и да пусне всеки който желае да участва в състезателната част. Личните отношения на организатора с колеги трябва да си останат лични а не да определят кой ще участва и кой не. Сега чета че има и други нежелани колеги... Е, ако всеки организатор започне да гони тези които не харесва то ще трябва преди мероприятие да питаме дали ще бъдем допуснати да участваме вместо да се записваме за мероприятие.
Доволни и недоволни винаги ще има, това че се казаха критики не трябва да се приемат като заяждане а както писа Propar да бъдат градивни и при едно събиране хобито да ни носи удоволствие и радост а не негативизъм който се потиска на място и тук ескалира.

Приятно ми беше че се видях с приятели и колеги, да сме живи и здрави и ДО НОВИ СРЕЩИ.
 

anibis

Редовен Потребител
Беров а защо не съм те допуснал питаш ли се? Или като ми взе 150лв за втора употреба комбро мислиш че си спечелил много ли,напротив загуби много.
Бъди жив и здрав казах ти с теб не искам повече да се занимавам.
пс. То да е само комброто ,ще е добре,ами стъклопакета,накрайниците,Беров аз докога ще ти прощавам.Един,два пъти еее ти се оля,какво си викаш сега ще го наредя и с това счупеното комбро.
 

dberov

Редовен Потребител
Миро, за два дена си показа лееекичко рогите. Ако колегите които осра в тази тема си мислят че държанието ти е било грубо ще им кажа че е нищо в сравнение с това което съм търпял аз.
Не е тук мястото да се чепкаме за Комброто но щом повдигна въпроса ще извадя три цитата от ЛС, принудих да се кълна в детето си, но човек който не е сътворил нищо стойностно през живота си и няма за светия нищо на тоя свят няма как да повярва дори и на клетва.
На скайп съм те блокирал, на ЛС си игнориран, телефона ти съм го затрил а тук във форума ме сложи при хомо бандита от Бургас и двамата дебелооки от Русе.

Извинявам се на колегите ама и моя чайник завря....

Изпратих ти новото комбро и днес се заклех за думите си в детето ми което е най святото на тоя свят. Когато ме набеждават за нещо което не е вярно ми завират лайната.

Днес ще отида до Еконт и ще искам да гледам записа от камерите във Варна и ако видя че пред камерата отваряш пратката и преглеждаш Комброто а чак след 15 дена ми казваш че за сефте го вадиш и си видял че имало драскотина, че не мерело и на всичко отгоре да ме обвиняваш че съм го сменил да ме извиняваш. Това не ти е за сефте, обвинявал си ме безпричинно, премълчавах, правих компромиси но до тук беше с услугите. Нека някой друг ти носи покупките че да му триеш сол на неговата глава, пишмян станах от добрините си да патя.

Твоето НОВО хроно си е при тебе а това че не мери на 16J не си го изливай на мен, не съм го правил аз и това на дисплея не е драскотина а найлона който е сложен отгоре. Не съм печелил и стотинка от тебе че да губя някакви пари а за приятелството мисля че ти самия го осра още когато ме обвини че те лъжа с 30лв за нафтата и после когато ме сравни със земята у вас а сега вече е капака. Явно така си свикнал само че аз не съм някой от твоите xxxxxxx да ми говориш така и да си подвия опашката, казах ти че на никой не съм позволявал да се държи така с мене и така ще бъде
 
Последна промяна:
Нагоре