ИМАМЕ ХАЛЕ

azzaro

Потребител
А какво ще сложим в съчмоуловител за А4 като мишените са на А3, сещам се само за пържоли на дървени въглища!
Маси ако има в излишък бих си взел още една,хубаво се огъва бонда върху тях,върши ми чудесна работа.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Режат се на две и влазят... , пък става и на два съчмоуловителя една мишена да се хване. Ще сложа няколко маси и съчмоуловители в багажника, вие вземете мишени и ножица и към 14 ще съм там.
 
Последна промяна:

azzaro

Потребител
Днес в това чудесно за гаргите време какви ще ги вършим????Май на някое барче ще е по-подходящо да се съберем,или в Петко на спагети????;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
При наличието на доста именници-Да са Живи и Здрави сите!- вази ви са ручат спагети???
 

azzaro

Потребител
Ами именниците могат да почерпят,а спагетите в неделя са твой специалитет!А и кажете къде и кога?
 

azzaro

Потребител
За утре /събота /някой с някакви мераци за стрелба??? А за неделя както обичайно !
 

andi

Редовен Потребител
Утре сутринта ако не вали смятам да правя дневни тестови стрелби на 160м .
 

azzaro

Потребител
Ами кажете към колко ви е удобно,сутринта до към 10 часа е все още мокро,не че ми пречи.Ако искате към 10,30-11 часа??
 

andi

Редовен Потребител
На халетата макс разст. беше 100м до оградата нали ?
Ако имаше коридор 150-160м щях там да дойда.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За утре, по към обяд, носете си всички масите. Ама повече ще се ползват не за стрелби............. Тарелки и чаши ще са нужни също.
 
Последна промяна:

sgb1

Потребител
Леле как ми се пука ама чакам редуктора и пак настроики:sorry:,иначе времето е 6, а колко гарги има малиии.
 

azzaro

Потребител
Утре и аз съм с пружинката !Стига само другите да се кефите!Качих му и оптика даже и :rambo:!
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Хехе ще сборим ретро пушкалата. Награда за победителя голям шиш по арменски :) и малка бира, че сме с колите
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
След час тръгвам. От обяд смятам да заседна. Всички са поканени.
 
Нагоре