Старозагорската група

anibis

Редовен Потребител
Ха какво съвпадение,днеска ми отиде страничното огледало.:wall:
Ама така е като вземат да ти подскачат около теб, едни черно бели,и се чудиш как да го завъртиш да ти е по удобно тоя булпап.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ха какво съвпадение,днеска ми отиде страничното огледало.:wall:
Ама така е като вземат да ти подскачат около теб, едни черно бели,и се чудиш как да го завъртиш да ти е по удобно тоя булпап.
Затова нашите ги ковем за земята и ги вързваме с въжета че да не бягат много много.Днеска имаше обаче доста изтървани но само си кръжаха над нас но не смееха да дойдат да ни видят.:lol:Иначе е добре че се подготвяш за CAR-HFT дано пак да има в Русе че беше голям кеф.:bravo::cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Груп'та тая събота и неделя май ще пропуснем стрелбите но все пак ако има желаещи за по кафе или нещо друго да звънка.:cheers: С Ники говорихме че ще е хубаво ако си намерим местенце на закрито за през зимата да си пукаме и да не сме на дъжда,така че ако някой има предложения да казва :cheers:
 

SAIGAA

Потребител
аз знам едно място закрито - но трявба да се отиде да се опипа тереня както се вика / едни стари халета / на 5-6 км от СТЗ - посока ЕЛЕНИНО
и аз искам да дойда да огледам с вас
 

kng

Потребител
Трябва да търсим в неизползваеми недовършени халета от бившите строителни предприятия - мисля си че по баира Голеш ще има такива. Естествено ще се наложи да се опипа терена!
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз говорих за едно хале, ама нещо ми се огъват...Засега не ставало, че строяли вътре:(.Има много халета посока Хрищени.Има също закрит навес, който сме ползвали да стреляме над Дъбрава, но в близост има вили - на 60-70 м.Трябва да сме мнооого тихи, но там какви бълхи са ме яли, не е истина.Дето се вика, един навес да намерим, да не е хале и да има 50-на метра открито пространство, пак става.
ПП мн гойн..но го дават времето тея дни :wall::wall:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
На Дъбрава съм ходил Ники и там си е пълна скръб за да видиш нещо по пушката става но да се събираме там си е кофти.Мръстно е ползва се за кърска любоФ и с две думи си е ДОСТА ГАДНО.Преди там правихме пейнтбол стрелби когато се занимавах с това но от тогава много е западнало.Хубаво е че има и вариянти и когато може ще отидем да огледаме тереня:cheers:
 

тачи

Потребител
;)...ми заповядайте у нас, в хола, той е около 7 метра и по-рано често стрелях като си пийнех, може да подновиме и двете практики- пиенето и стрелбата имах предвид
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Тачи за стрелянето в хола моето мнение го знаеш.Виж за пийването си е друга работа.Ще видим колко ще е люта зимата че може и да разредим стрелбите с червено вино и мръфки.Аз вчера казах на Любо и на Пешо но сега да кажа и на вас.Наскоро открих един магазин за месо сравнително близо до нас в който ти пекат на място и смея да твърдя че са доста вкусни работоте.Така че може и направо от там да взимаме като ходим да стреляме.:cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Айде,холан,пак пукница :D:rambo::cheers:Като гледам,каква зима е застъргала отсега,бая мръвки и вино ще погинат....
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
А добър ден на всички.Да вземем тая събота или неделя да се поокаляме малко на полянката.Ще вземем малко мръФки и нещо за да ги претикаме и може и някоя чашка да метнем но последното е по индивидуално желание и не е задължително.Знам че в такова време на никой нема да му се ходи да пуца но уж синоптиците го дават събота и неделя да се пооправи и да пекне малко.То и на синоптиците да им.....да са живи и здрави че хубаво познават времето но засега се задържа прогнозата от няколко дена.:cheers:
http://sinoptik.bg/stara-zagora-bulgaria-100726848/weekend
 

didaki

Новодошъл
Добър ден и от мен на всички. И аз нямам търпение да се пооправи времето, че да се настрелям едно хубаво така :rambo::rambo::rambo:, но за съжаление се падам в събота дневна, а в неделя нощна и май май няма да мога ....
 

тачи

Потребител
Съгласен за събота или неделя...само свиркайте...имам да черпя за надувното пушкало!!!!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм по Хасково,може да стрелям с Кирето...
Аз съм по Охридско - пием "скопско" и ядем плескавици :D ама не пуцаме да го е...а :(
Приятно изкарване тия дни ако се събирате, аз ще се прибере в Неделя вечер чак и телефона ми е изключен да знаете ;) :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Любо пише от Охридско,Тачи и той на някаде в чужденеция требе да е,някой ако ви гледа ИП адресите от каде са ще ни сметне за доста международна група.А и почти всяка събота или неделя се събираме така че похвално :bravo:
А ся майтапа на страна ами да видим кой кога ще му е удобно че аз един от двата дена май ще требе да бачкам и да знам как да си планирам работите.То не е сигурно де но ако кажете че и двата дена ще се събираме хич няма и да помисля за работа да отида.
Оставям на вас да решите :cheers:


И вечния въпрос ПУШКИ ЩЕ НОСИМ ЛИ?
 

methaa

Редовен Потребител
Като кандидат член на групата искам да отправя едно предложение.
При отсъствие на стрелкови инвентар той да бъде заменен с този илюстриран на снимката. Състезания по употреба на този инвентар да се провеждат на пределно близки разстояния и при наличие на поне двама участници.
Предимството му е че не се влияе от времето и всички участващи стават победители.
products27782_1372772158.jpg
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Хахахах добра идея,допадна ми.Много често правим тренировки обаче да знаеш,показваме добри резултати и не ни плаши лошо време.
И тука членове и кандидати нямаме някой да не остане с погрешно впечетление всеки е добре дошъл стига да иска да прекара един приятен ден с готини хора и да се позабавлява сред природата.
Надявам се ако си свободен събота или неделя да се видим :cheers: само ако си свободен разбира се и нямаш друга работа.
 

sts1969

Редовен Потребител
Като кандидат член на групата искам да отправя едно предложение.
При отсъствие на стрелкови инвентар той да бъде заменен с този илюстриран на снимката. Състезания по употреба на този инвентар да се провеждат на пределно близки разстояния и при наличие на поне двама участници.
Предимството му е че не се влияе от времето и всички участващи стават победители.
View attachment 49803
Кирчо, дай бутилката за лазерно гравиране за надпис Дейстейт ...ще избиеш рибата :D:D:D
 
Нагоре