DAYSTATE - пушките мечта.

оги-пз

Редовен Потребител
Кире един съвет от мене, не човъркай нищо ново докато не решиш стария проблем, иначе ще се омоташ като пате в калчище.
 

Dominus

Редовен Потребител
А аз да попитам, как реши че е проблема е в пружината /респ.скорост/, след като дори не си хронографирал :rolleyes:
 

methaa

Редовен Потребител
Ами при х40 кратно приближение и 10 мин. изчакване пропадането е 1 дот.
Утре ще тествам по-подробно. Ако бъркам, вече не знам къде е грешката.
 

methaa

Редовен Потребител
Днес успях да настроя спусъка. В момента е мааалко над 160 грама и въпреки това е напълно предвидим ^-^
Друго не успях да пробвам тъй като времето е много гадно и ще трябва да почакам да се оправи.
 

lynx

Редовен Потребител
Направо си се престарал с тия 160 грама ;) дано зимата не прави самострел ??? ;)
На Мария Гроздева патлака е с настройка 1000 грама на спусъка, а най-скъпите патлаци с електронни спусъци имат усилие от 50 до 150 грама. Ти почти влизаш в тая категория ;)
 

methaa

Редовен Потребител
Моето безсъние бих го нарекъл "преследване на съвършенството" но не в спортен а в личен аспект. Следваща пушка ще има ако тази не ми оправдае очакванията :cheers:
А сериали без край не ми се гледат че наскоро приключих един. С хатсан в главната роля ;)
 

methaa

Редовен Потребител
Знам че поста е пореден нооо...

Вчера си въртях пушката в ръцете чудейки се от къде идва проблема. Не след дълго се сетих че си бъзиках спусъка и местих скобата която го предпазва с идеята да го олекотя и да го доближа до задния край на скобата. Свалих приклада отново и забелязах че скобата е опирала в приклада :confused: :wall: :mad:
Това трябва да и е бил проблема. Днес най-големите групи бяха по 15мм ^-^ Най-малките не съм мерил :quiet:
Всичко това с немерени чашки на 50 метра и БЕЗ НИТО ЕДИН ФЛАЕР. Спусъка определо е спомогнал за добрия резилтат.

Огромно БЛАГОДАРЯ на всички колеги които са ми дали съвет :rose:
 

methaa

Редовен Потребител
Дейстейт пак вадят ограничеи версии, вече се чудя кое му е ограниченото освен възможността да си я позволим :)


Карбоновата бутилка разваля вида на пушката.
 

azzaro

Потребител
Старото шише ми харесва повече от карбона,а за единия шарен приклад не бих дал толкова пари!
 

lynx

Редовен Потребител
Карбоновият буркан наистина е доста грозен, но отпред ще улекне доста и баланса ще е много по-добър.
 

methaa

Редовен Потребител
В друга тема възникна въпрос с какво по-скъпите пушки са по-добри от останлатие. Това отнася ли се за ограничените версии? Стрелят ли по-добре от масовите или просто галят окото?
 

dilom08

Редовен Потребител
Има една такава в София в 7,62. надявам се скоро да я пробвам и ще споделя.
 

lynx

Редовен Потребител
Стана ми интересно с тия карбонови бутилчици, колко ще струва да си улекотиш предницата с подмяна на резервоара.
То било евтинко :lol: , понеже се продава в комплект с блокчето за куйкфила и манометърчето.
Комплектът за wolverine/air-wolf/air-ranger e 750 кинта :eek::eek::mad::D
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 

methaa

Редовен Потребител
Колеги 1,8*1,8 ли е размера на "о" пръстена на дотиквача на .22 калибър Рейджър. Също така колко трябва да е твърдостта - 70 или 80?
Имам в предвид 1,8 вътрешен и 1,8 дебелина.
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Точно вчера се заиграх с един Дейстейт Волверин .303 калибър с карбонова бутилка ( 480 см3 )
Наистина е лека , и така има малко повече изстрели . Ама и отката се усеща по-сериозен .
Имам подозрения , че с Еваникс ползват еднакви бутилки . Скоро ще имам възможност да сравня .
 

azzaro

Потребител
Максе,твоя приклад ми харесва повече ! Покажи им го и да взимат Локи на работа при тях!
 

petkof

Редовен Потребител
Максе,твоя приклад ми харесва повече ! Покажи им го и да взимат Локи на работа при тях!
Като видях по-горе шаренкото прикладче на Волверина, едва се сдържах да не коментирам излагацията на Дейстейт, но ти го каза първи!:D
Пък на Макса приклада на Вълка,дето го прави Локи,надали скоро могат да достигнат такова ниво.Този бенч приклад пък сложен до този на Макса ще изглежда като приклад от В1-1.
10678624_969628096384623_9221135468465221993_n.jpg
20120422-8-1.jpg
20120422-5.jpg
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Като им го постнах тогава във форума на Дейстейт - направо подлудяха. Заваляха лични и въпроси за поръчка. Тогава говорих с Локи и им пуснах цена(доста по-ниска от тази на Гари Кейн примерно), и тогава - затихнаха напълно.:lol:
 

andi

Редовен Потребител
20141019_192107.jpg 20141019_192129.jpg Daystate Wolverine 303 Hi-Lite на пловдивска територия . Май е първия с карбонова бутилка в Бг .

Снимах с тел на светкавица , на живо приклада е доста по красив.
 
Последна промяна:
Нагоре