Русенска група - DANUBE POWER

Propar

Потребител
Заменям куфар
Mega Line Mod.200/4 / дължина 1.25м / имам два броя по избор за
Mega Line Mod.200/8 / дължина 1.10м /, че с новата ми придобивка ми е труден транспорта :sorry:.
Ще пускам и в продажба две бутилки FABERR чисто нови 300бара 6 литра производство 2011 с немски въздух на 280бара в момента.
Една MЕВА 7л. на 250бара / сменен кран /в момента е на 200бара . Принципа ми го знаете , че първо пускам в групата и ако няма желаещи отива в купува-продава.
Телефона ми го знаете може и на лични .
 

poacher

Потребител
Няма ли други мераклии освен мен и Дидо за Белослав другата седмица?
Хижата е яка и става за сбирки, а и стрелбището на варненци е на закрито.
:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Днес говорих със Станчев. Има вероятност и ние да се включим, но ще отложа записването за следващата седмица.
 

Propar

Потребител
FABERите свършиха - заминаха при новите си собственици .
Остана МЕВА 7л 250 работно , до края на седмицата е тук . Понеделник отива в купува-продава .
 

mimo451

Новодошъл
Здравейте ,колеги. Фен съм на компресионната пневматика, но съм доста бос с това, е естествено доста се по образовах в този форум , но това е капка в Дунава. В момента си нямам желязо спрял съм се на няколко, но ми е нужен съвет от професионалисти като вас . От десет години не съм в Русе и в момента нямам познат фен в това начинание . Много бих искал да присъствам на ваша сбирка, ако някой от вас има свободно време и желание може да се срещнем и запознаем. Казвам се Милен Николов тел за връзка 0876117660 , можете да ми оставите ваш номер ако желаете, ще ви потърся . Благодаря ви, в случай че не мога да се присъединя към вас ви пожелавам успех за напред!
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Здравей ,Милене!Добре дошъл,групата е винаги отворена за ентусиасти.Напоследък доста рядко се събираме,но се надявам,че това е временно.
В тази връзка: Колеги,да направим един Щастливец?Да кажем не този,а следващия петък?
 

mimo451

Новодошъл
Благодаря luft9waffe , ако се събирате някъде може един sms да ми пуснеш , а и аз съм си още с прашка някой от групата ако знае за някакво пушкало от рода на суматрица да кажем тук в окръга може да ме насочи . Благодаря !
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Този петък,19:00,Щастливеца.Който ще идва,нека се отбележи.Моля Анди да резервира.Дрескод-без пушки.
 

Fire Horse

Потребител
Начи, груп`тъ, аз се бележа.
Ще направя резервация.
ПП - за дрескода - с пищови (в куфарчета) е разрешено :cheers:
 

Fire Horse

Потребител
:cheers:
Честит Рожден Ден на бачо Иван - ivodoc!
Да си ни жив и здрав, бачо Иване, и с кака Ема да се радвате на много внуци!
 
Нагоре