Русенска група - DANUBE POWER

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ми аде, че имаме една бутилка от Танчето да пием, ама няма кола и мИзе, пък и Боби има обещано оригиналдъ инглиш виски.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Момчета и момиче. Малко занемарихме сБирките напоследък. Да вземем да измислим нещо за утре вечер, а?! :cheers:
Написаното по горе за утре вечер визира тая вечер, тоест петък вечер, а не събота на поляната.
Аз съм в къщи. Ако решите заповядайте.
 

vita

Потребител
Хайде идвай. Аз му звънях на Ванката, обаче вече си беше организирал вечерта.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
 

ssn

Потребител
Здравейте колеги!
Разбрах, че утре ще сте на "Орехите". Моля, ако има някой "рогат"
хронограф и не му е проблем да го донесе. Имам 3 пружинки пушки ,
не са много силни, но искам да ги знам колко са сега.
Така или иначе мисля, че ще се видим. Ще нося студена бира!
Живи и здрави! (и Наздраве!)
 

Fire Horse

Потребител
Рогати хронографи имат Павката и Романов. Не знам дали утре ще дойдат на поляната. Аз не съм сигурен дали ще мина, защото ще работя.
 

Dominus

Редовен Потребител
Абе аз мисля да ходя на поляната, но хроното е на село. Трябва малко овреме да се обади човека, че като ходя да го взема.
 

ssn

Потребител
Благодарение на Романов си замерих 2-те събрани произведения. Прекарах приятно с всички!
Да сте живи и здрави!
Станимир
 

Propar

Потребител
Доставките от Копринка са на наша територия , само да се разберем кой кога ще си ги получи . Телефона ми го знаете ;).
 

kodi

Потребител
Здравейте група, може ли да ме ориентирате къде ви е стрелбището(за орехите питам),и приемате ли пришълци да ви стрелят на полянката?Мисля живот и здраве тия дни през седмицата да постреляме с племенниците ми в Русе.
Иначе изчетох около десетина страници назад и не е споменато къде Ви е стрелбището.Ако на Иводок му се занимава да редактира първият пост на първа страница на групата или някой който също е писал на първа страница,нали тя е най -видима за всички нови и зелени като мен.
 
Последна промяна:
Нагоре