Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Както писах по назад в темата часа ще го обявим когато се видим с Любо да доуточним някой работи.Тея дни ще е.:cheers:
Прогнозата не знам защо я гледате от сега още те последно време не могат да познаят от днес за утре :lol: еии на тоя му вярвам най-много:
http://www.youtube.com/watch?v=
:lol::cheers::cheers:
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Относно началния час които се интересуваше смятам да е ОКОЛО 11 часа, но може и малко по-късно да стартираме стрелбите. Да не забравяме че все пак това е Национална среща и редовно сме до зори по масите и после е трудно ранното ставане включително и на организаторите :D За това го слагам ориентировъчен ;) Още малко време остана стягайте скарите, и да понаучите някой друг виц :D
Нямам търпение вече ама ще дочакам до петък де. Този път в Петък няма да мога да дойда преди 17:30 часа че съм зает, но мислч че вече повечето традиционни гости могат и само да се оправят като свърша работа ще пристигна директно в Хотел Роза :) Ако някой има трудностти с ориентирането звънкайте ми ето телефона ми 0896185358.
Лека вечер и до скоро :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Беров ние сме казали какво ще слагаме, като дойдеш и донесеш по-голям гонг си го слагай на 200 метра няма проблеми, не е нужно аз или Милко да ти го слага :cheers:
Но нещо нещата отиват май на закрити стрелби на масата с мезета и пиене като гледам какво го дават времето :sorry: че и в момента вали !
И нека обсъждане на нещата относно националната, и претенциите да ги пише в която трябва тема ;)

Любо, не бих си позволил да нося и слагам гонг или мишени. Вие сте организатори и вие решавате къде какво да се поставя и мисля че така е редно. В Троян организаторите бяха сложили гонг на 100м по тяхно усмотрение а в Пазарджик гонга бе сложен след искане на разрешение. Ако времето е добре ще се стреля по каквото сте наредили пък ако вали ще имаме повече време за приказки.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Любо, не бих си позволил да нося и слагам гонг или мишени. Вие сте организатори и вие решавате къде какво да се поставя и мисля че така е редно. В Троян организаторите бяха сложили гонг на 100м по тяхно усмотрение а в Пазарджик гонга бе сложен след искане на разрешение. Ако времето е добре ще се стреля по каквото сте наредили пък ако вали ще имаме повече време за приказки.
Споко тука пак си питай и ще ти покажем къде може да си сложиш мишената - не забравяйте, че идвате на НС, а не главно на състезание и ще има коридор за свободни стрелби но не мога да ви кажа колко са пределните дистанции на мястото ако няма хора ще ви покажа и къде можете да стреляте и на 200+ метра но там където ще стреляме сега не знам дали ще има възможност да се сложи мишена на 200 метра. На място ще се преценя общо взето. Носете си Гонгове и каквито си искате мишени ще им намерим място само пак казвам времето да е с нас, че както върви може и да си стреляме на територията на хотела :(
 

st_beer

Редовен Потребител
Споко Любо. Хич не се коси и не му мисли за време,организации и др. Важно е да се видим да си полафим и да се съберем на голямата маса. Дори и да не извадим пушките да стреляме все ми е тая.Ние си стреляме редовно и не идваме на НС да се настреляме :cheers::cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Споко Любо. Хич не се коси и не му мисли за време,организации и др. Важно е да се видим да си полафим и да се съберем на голямата маса. Дори и да не извадим пушките да стреляме все ми е тая.Ние си стреляме редовно и не идваме на НС да се настреляме :cheers::cheers:
Точно така.Подготвили сме всичко за състезанието а пък ако позволи времето ще има ако не пък ще си полафим повече и така.Подготвил съм и леко озвучаване за фон в залата в която ще сме.Надявам се тея дни да минат по бързо че отсега почнах да товаря колата :D
Ще има ли други мераклии в петък да помятаме малко изкуствени примамки да знам да взимам ли въдици:cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
За мятане на воблери,блесни, туистъри си носи такъмите аз съм насреща ама тая година не съм си заверявал билета понеже нямах никакво време за риболов и ще съм бракониер.
 

Dominus

Редовен Потребител
На мен най-много ми хареса първата нс на която присъствах - 2010, есента във Враца и ми липсва.
Братушка беше се постарал да направи едно приятно трасе.
Не ме разбирайте погрешно, но събирането за едното ядене и пиене не ме блазни и дори ми е омръзнало. Лошото е, че НС от предимно състезателен характер получиха предимно алкохолен такъв. В крайна сметка не сме форум (клуб) на алкохолика, че яденето и пиенето да са на първо място.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако не се лъжа по това време ще има състезание по тролинг на Жребчево така че от иара ще са там а ако има нещо аз имам билет и ако има проверка веднага твоята въдица става моя и ловя с две :cheers: Изпробвано ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
На мен най-много ми хареса първата нс на която присъствах - 2010, есента във Враца и ми липсва.
Братушка беше се постарал да направи едно приятно трасе.
Не ме разбирайте погрешно, но събирането за едното ядене и пиене не ме блазни и дори ми е омръзнало. Лошото е, че НС от предимно състезателен характер получиха предимно алкохолен такъв. В крайна сметка не сме форум (клуб) на алкохолика, че яденето и пиенето да са на първо място.
Трасе ще има стига да позволява времето защото надали ще му се стреля на някого в калта или докато вали дъжд.Но според мен националната среща е затова да се видим и да се повеселим.Когато меропириятието е с цел състезание то има и такъв приоритет.
Иначе има всичко за протичането на едно състезание даже и медали :winner:
Вие се надявайте на хубаво време пък другото лесно :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
По рекичката там където беше трасето миналата година на малко воблерче излизаха малки кефалчета. Ако играя и цъкат отгоре става и на булдо. Аз съм подготвил кутиите с такъмите и ако хубаво времето повече може би ще съм за рибка от колкото да стрелям.Вземи си ако намериш такова воблерче ugly duckling 3-3,5 см
http://www.hobbyworld.ro/produs/popup/id/868/img/1207230660.jpg
Ако видиш някъде като тоя на по долната снимка си вземи без да се замисляш и ако имаш свободен лев вземи и един за мен. Най успешните ми риболови са били именно с тоя модел.Бяха някакви сръбски копие на грозното пате.
http://media.snimka.bg/5066/016387444.jpg
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Събота или неделя няма ли да ходите за риболов?
За събота ако има състезание ще съм зает но в неделя ако има време и има желаещи ще помятаме разбира се.:cheers:
За воблери ще видя какво ще изнамеря из нашите магазини но грозни патки не съм виждал май.Но има такива модели на други фирми.Аз ще взема малко примамки все пак не сме на нац среща на рибарите .
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ок, аз съм много бос в това, но имам една въдица с разни джунджурии от лидъл :-[
Бих се пробвал ако има учители с билет с мен :D
 

FreeMan

Редовен Потребител
Софиянци откъде бихте минали през подбалканската или през магистралата и после на север...
 

lynx

Редовен Потребител
През подбалкана е много по-малко километри, но няма да се учудя ако минеш по магистралата да стигнеш по-бързо.
Ако горивото не е проблем давай по магистралата.
Не се знае какво е състоянието на подбалкана, може и да е добре.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Зависи от кой край на София тръгваш и по коя ос по-бързо ще излезеш.
Подбалканкия е ОК, но скоростта ти ще зависи от това кой ще возиш с теб заради многото завои!
От Ботевградско до К-во се стига за по малко от час и половина но ако си сам и през нощта. През деня не е много натоварен, но по закона на Мърфи няколкото коли бусове и камиони ще настигаш все по баирите с многото завои.
По магистралата е по-спокойния път, така или иначе след В.Левски се събират, и ти остава само Стражата, но тя е само 3 км и има две ленти за към Калофер.
ПП. Ако ти се хапва риба, и не искаш да се надяваш само на собствен улов, преди х. Бяла река отдясно има хубав ресторант със собствени рибарници, хапваш рибена чорба за закуска и продължаваш, но можеш и прясна риба да "заредиш" за вечерята.
 
Последна промяна:
Нагоре