ИМАМЕ ХАЛЕ

HECKTROS

Новодошъл
Здравейте надявам се да ме приемете във форума а и в клуба :)
Първо искам да кажа че имам hatsan mod.80 от доста време и сега сам се насочил към hatsan bt 65 rb elitte
вапроса ми е дали има някои наблюдения на тази пушка понеже сумата за нея не е малка и незнам дали избора ще ми бъде правилен.
Благодаря предварително
 

azzaro

Потребител
Ела в неделя на халетата и ще получиш повече отговори но като за начало се насочи към нещо по-различно от Хасан!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В момента се предлагат няколко по -добри пушки - Кометка, Валтер- на цени колкото ново БТ.
Кире, как да го разбираме: от Копринка направо на халето, или няма да идваш?
На 3-та стр. има постнати карти от гуглето. Но сега пътя от към Сантинели е затворен. Може по пътя покрай линиите да се стигне на 50м от мястото. С кола до халето може да се мине чак от към пожарната -в другия край на голямата поляна. Ако позволява времето, след 14-15.00 все някой наминава натам. Ако идваш с кола от към поляната свиркай като наближиш на 200-300 м, да не отнесе колата някоя заблудена чашка.
 
Последна промяна:

azzaro

Потребител
Най-вероятно няма да идвам,излиза ми доста работа и не мога да се разтегна да съм навсякъде за съжаление!
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте колеги, ще ходите ли да стреляте тази неделя? нов съм във форума и искам да се запознаем и д ами дадете някои съвети за закупуване на първа пушка. :)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
ех чак сега видях, жалко другата седмица ще дойда. ще следя темата че да не изтърва този път.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И свиркайте или бибиткайте отдалече, че свистят проектили в някои направления!
 

sgb1

Потребител
пичове досега не сме ходили там, някои да даде упътване.И още нещо къде да си заредя бутилката.
 
Нагоре