Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ето малко снимки от гугъл мапс на мястото което ще се проведе срещата.Понеже и аз не съм запознат много с мястото не мога да кажа много подробна информация.Ходил съм само един път там и не помня кое как точно беше.В неделя ще отида да огледам по подробно и ще направя точна карта.Там кадето има поставена точка и пише "река Тунджа" ще е мястото за стрелба.Ако има нещо объркано нека Любо да ме поправи.
 

Attachments

  • Място.jpg
    Място.jpg
    301.4 KB · Прегледи: 96
  • Хотел роза.jpg
    Хотел роза.jpg
    247.1 KB · Прегледи: 88
  • Отбивка от към Карлово.jpg
    Отбивка от към Карлово.jpg
    193.9 KB · Прегледи: 86
  • Отбивка от към Казанлък.jpg
    Отбивка от към Казанлък.jpg
    182 KB · Прегледи: 85
  • Едното място за спане..jpg
    Едното място за спане..jpg
    259.1 KB · Прегледи: 80

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140
тел. 0431/62708; 0431/63571
моб. 0897 953 279; 0896 794 573
Аз като си запазвах стая звънях първо на мобилните но там никой не ми вдигна и после на стационарния веднага стана работата.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Така понеже гледам всичко да е наред покрай състезанието което организираме мога да кажа че на 90 процента всичко е готово.Стойки,мишени,медали,протололи за нанасяне на резултати.Единственото на което разчитам на вас е за масите :cheers:
Имам питане към всички които мислят да участват.Понеже се мъчих да намеря евтини хронометри се оказа че да се намерят четири броя е малко трудно,поръчах онлаин но за съжаление нямат налични.Другото място от където мисех да взема пак нямат четири броя.
Та въпроса ми е ще ви затрудним ли ако си засичате времето с телефоните за да не се чудя от каде да търся хронометри?:cheers:

ПП.Има над 600 мишени,според вас повече от 60 желаещи ще има ли да знам да правя още?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Не си длъжен да осигуряваш хронометри, важното е съдията да има един който ще обявява старт и стоп.
Всеки участник който иска да знае как е във времето ще си подсигури.
Аз имам един с който мога да услужа когато не стрелям, а и всеки си има телефон...
60 участника :eek: много оптимистично :D

Ако няма повече от 30 дали ще можем да си спретнем и едно нощно такова ако остане матрял? ;)
Естествено ще си доплатим - все пак материали и ресурси са вложени (а и много труд)
Отдавна не са правени нощни стрелби (поне аз не помня да е имало от 3 години)
 

andi

Редовен Потребител
Тато , нека оставим вечерта за тези три работи - хапване , пийване и лавче .
 

big_dragon

Редовен Потребител
Последна промяна:

Termina4

Потребител
Местата в близост до стената (На самата стена е забранен риболова) държат много риба-Южно от стената има много дълбоки, скалисти брегове. Хващал съм килограмови каракуди, хубави червеноперки и уклей, доста прилични кленове, дребни костури, бяла риба и щука. Има и сом, но при него иска лодка и кльонк
Ако ще мятате изкуствени примамки и имате ден, щуката ще е вашата риба :)
 

lynx

Редовен Потребител
Гладам, че пътя за мястото където ще са стрелбите даже в картата на Гугъл мапс не са го изрисували.
Там където съм сложил червения Х ли е правилното място?
Или е още по-надолу по посока реката по черния път?

koprinka.jpg
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо там някаде ще е,макар че съм ходил там не мога да се орентирам на 100 процента по мапса.Любо може да каже със сигурност но така или иначе другата седмица ще отидем до там да огледаме пак как е хавата и ще пишем вече последно как е мястото и става ли за провеждането на мероприятието.Ще се радвам да дойдеш и да се видим.:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
С кръгче е мястото(бивака) къде спирахме колите предишните години. Сега разбрах, че тополите в ляво(нагоре по течението) са изсечени и ще трябва да се разпъва евентуално полоса за стрелби надолу по течението, ако ги няма златотърсачите де.
 

Attachments

  • Koprinka.jpg
    Koprinka.jpg
    36.2 KB · Прегледи: 45
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Другата седмица по това време, се надявам да цвърчат скари и да се разглеждат чужди пушки и оптики на сладки приказки! Гледам че го дават около 22 градуса и вятър под 3 м/с. :cheers:
 
Последна промяна:
Нагоре