Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 31.08,2014г

dberov

Редовен Потребител
Мероприятието бе организирано перфектно, спазваха се правилата и всичко мина като по часовник. Жалко че колеги които бяха заявили че ще участват не присъстваха.

Мисля че освен резултатите от класирането в едно състезание ще е интересно да се постват и мишените на медалистите.

Клас до 16J

1. Огнян Каяджиев

CIMG3294.JPG CIMG3295.JPG CIMG3296.JPG


2. Злати Шумаров

CIMG3297.JPG CIMG3298.JPG CIMG3299.JPG


3. Евгения Каяджиева

CIMG3300.JPG CIMG3301.JPG CIMG3302.JPG


Клас над 16J - ФАК


1. Димитър Беров

CIMG3303.JPG CIMG3304.JPG CIMG3305.JPG


2. Жоро Панчев

CIMG3306.JPG CIMG3307.JPG CIMG3308.JPG


3. Мирослав Иванов

CIMG3309.JPG CIMG3310.JPG CIMG3311.JPG
 

azzaro

Потребител
На първо четене,който е смятал точките на Оги на първата мишена му е надписал една точка-трябва да са 244 а не 245,което променя класирането!
Просто е допусната грешка при смятането ,а не при точкуването!
 

anibis

Редовен Потребител
Не става ми. Ебати пушката къса на нищо не прилича. Струва сумати пари
Да Станимире пушката не става,ама ти трябва да се обадиш,ама я го питай Беров колко време ходи по стругари,и колко пари хвърли докато стане така.
Спомни си,предните състезания на Беров,на кое място е всеки път!
Не ги броя тия двете.
Ти на черното бяло знам че никога няма да кажеш.
Чел съм ти всичко за твоите пушки.
И Мародера бил най хубавата пушка,ФХ-са, да не приказваме пък за Хасана,отлична пушка. Знам че твоето е най хубаво!
 
Последна промяна:

st_beer

Редовен Потребител
Чел съм ти всичко за твоите пушки.
И Мародера бил най хубавата пушка,ФХ-са, да не приказваме пък за Хасана,отлична пушка. Знам че твоето е най хубаво!
Миро,просто моя критерий и виждане за хубава пушка са различни от твоя. Затова и хората сме различни. Истината е ,че всяка пушка която съм имал ми е доставяла много хубави моменти. Забрави да споменеш и за пружините метеора ар 1000 и бам 21 от които също бях много доволен и все още ги препоръчвам като модели.
Това ,че вие сте се вманиачили за вашите изисквания никога няма да излезе хубава пушка от завода ако ще и да струва една торба пари.
 

azzaro

Потребител
А ,не е за тази тема ,обаче те и тези дето струват една торба пари и те не са кой знае какво!Защо просто не се кефите на стрелбата,малко сме закъсняли възрастово за високи спортни постижения!
 

anibis

Редовен Потребител
Не е за това Станимире,пушката е хубава,но трябва да се пипне,и аз съм свидетел колко време и пари му коства на Митко, така да му стреля пушката.
Аз се радвам изключително много за него,и най вече за тая пушка че най сетне Митко е направи както иска той.
Вярно че пушки има много,и струват една шапка пари,но това е хобито,да се занимаваш по стругари,и всеки път когато отидеш да е тестваш да е все по добре на мишените.
пс.Ако стрелях,по което ти стреляш,хич нямаше да си взема хубава пушка,но там....на мишените с не пипана пушка не става.
Аз си признавам,и доста хора го знаят, че аз на открито не мога да стрелям.
Просто го докарвам от по-барнати пушки,зад прикладното хич го няма.:cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:
 
Последна промяна:

st_beer

Редовен Потребител
пс.Ако стрелях,по което ти стреляш,хич нямаше да си взема хубава пушка,но там....на мишените с не пипана пушка не става.:cheers::cheers::cheers:
На точно в това изречение се крие разковничето и истината. Просто на мен ми е кеф да стрелям с такава пушка затова си я купих. На състезания не обичам да участвам и може би имам участия в такива най вече по ХФТ които ще се съберат на пръстите на едната ръка.
 

dberov

Редовен Потребител
.....питай Беров колко време ходи по стругари,и колко пари хвърли докато стане така.

Платил съм 70лв за изработване на детайли от стругаро-фрезист, останалото е работа по пушката, настройки и тестове.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
На едната мишена е пропусната 1 точка а другата мишена не е оценена както трябва и има точка за добавяне , който беше видя че гледах мишените под лупа.
 

azzaro

Потребител
Е аз няма как да ги гледам под лупа,само забелязах че при сбора на точките има грешка.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Има грешки които са поправени в листа за класирането , по мишените не съм ги оправял.
Грешките ги открих когато излезнаха еднакви точки и Злати ме водеше с 1-х тогава открих грешките.
 

ангел иванов

Потребител
Абе моята зелената масичка не е ли в някъде у Пазарджик?Щото си я искам обратно?Ебати поста ми е :lol:ама къде да пиша другаде.
 
Нагоре