Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Милко - а аз искам ELEY TENEX - можеш ли да ми кажеш къде има ?
хахахаха базикам се - само паралиите и тея дето са с 3 чифта мъде стрелят с такива , а аз несъм нито паралия нито с 3 чифта
Охаааа по чужденеция ги дават за 220долара кутия от 500бр.Тука ако има ще ги дават за 500 лева кутията сигурно.:confused::confused: много надуват цените тук не знам другите на какво мнение са но като гледам пушки чашки и каквото и да е било все повече се убеждавам че сме бахти скапарския град:(
Иначе ще погледна и за такива ЧАШКИ ако има да ти взема ли едно кашонче ;):D
 

praetorian

Редовен Потребител
Нашия град останали май само търгаши.Мислят, че хората прости да им продават ножка с надпис Walter, струваща 5 лева в магазин за сувенири, за 30-40 :lol: .Ама щом има и кой да им ги купува....Цените на пушките са с по 100 лева отгоре, щото хатсаните били вкарвани от Италия (!!!!!????) и били с особено високо качество.Нищо, че на тях се мъдри надпис "произведено В Турция за Заримекс".Май се улавям,че напоследък влизам в някои оръжейни магазини само да се посмея малко :)))))).
 

ангел иванов

Потребител
Здравейте снайперисти!
От къде в Стара Загора мога да се снабдя с чашки JSB Diabolo Exact Jumbo 1.03g, 5,5 mm?
Благодаря предварително.
Колега,защо не се свържеш с колегата Пеко от пловдивската група?Неговите цени са повече от отлични.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ачо първото което направих когато колегата пита е да проверя дали @peko има останали количества от чашките които колегата търси.За съжалеие няма и затова не го насочих към него :cheers:Всъщност има но надкалибрените 5.53 който не знам дали са поджодящи за пуржинката му.
 

ангел иванов

Потребител
Аааа,ясно Милко то поне да бях звъннал на Пецата да го питам,ама пиша по инерция колкот да не заспя,да ме извинява колегата че го заблуждавам.Амарано или късно предполагам пак ще има групаж и ще може да се снабди,както и ние,тия хиени в телевизионния сервиз да го ...
 

Divako

Новодошъл
Снабдих се с чашки от Стара Загора срещу 24 лева за 500 броя.Може някъде да има и по-евтини но нямах време да обикалям.В Рами са толкова.
Знам за темата в купува-продава ама ми се струва, че 5.53 няма да са подходящи за Хасаня.
:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Щом си взел браво,аз минах така или иначе.Иначе по евтино няма в тв.сервиз са 25лв.А в ловно рибарския не са чували за ЖСБ най вероятно.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Групата понеже с новият форум ни стоят малко поизрязани аватарите ще ги пооправя малко и ще ги пратя на всеки да си смени и да се вижда пак цялата снимка.:cheers:
 

тачи

Потребител
ОК! Как сте групата...какво правите? Още си търся оптика за Бенджамена ако видите нещо подходящо свиркайте!
Ники запазихте ли си място в хотел за срещата, аз още се помотвам.
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз не знам как ще е с хотела, може да пътувам сутринта рано.Не знам, има ли още свободни места в хотела?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз си запазих в хотел роза двойна стая за мен и Пешо.Когато запазвах имаше още места.Иначе Тачи аз бачкам,уча и живея по малко.Тая събота или неделя ще мода да отделя време да постреляме малко но без да правим големи мероприятия че изпити ме чакат и требе да се учи.Ако сте навити само кажете.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде групата вече съм по айляк,мина зора с учението.Чак другия месец ще ходя пак по мъките но сега вече съм свободен.Ако искате тая събота или неделя може да се съберем да видим кое как за нац среща.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз се връщам в неделя най вероятно след 14 часа ще съм на линия ако ще се събирате :)
Поздрави от морето.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз така или иначе ще потренирам стига времето да позволи и да не вали.Така че като се върнеш само се обади.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

atanasata

Потребител
Здравейте!
Тази седмица и аз мога да пострелям, само пишете кога и къде.
Естествено след като си сменя маслото на колата, че от няколко дена свети лампата.
 
Нагоре