ИМАМЕ ХАЛЕ

Gev

Новодошъл
ХолдОвъ написа:
Gev написа:
Здравейте, :)
Ако приемате нови членове, с най голямо удоволствие ще се присъединя към вас. :rambo:

Всеки е добре дошъл.

А може ли по подробно кога и къде се събирате ?
Благодаря предварително :)
 

azzaro

Потребител
Малко е сложно за обяснение къде е точно мястото но все пак ще пробвам,старите Пишещи машини ако ти говори нещо,последна спирка на автобус №4,има отклонение на пътя в дясно/асфалтово/тръгваш по него и минаваш покрай депото за ремонт на вагони,покрай релсите и там ще ни видиш колите.Като погледнеш на ляво ще видиш две ръждясали метални халета от облите .Обикновено неделя около 17,00 часа все сме там поне трима или четири човека.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Приятно прохладно време, ако поутихне ще става и за пуцане. Следобед след 15.00 смятам да намина.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Днес пак е приятно прохладно време, ако поутихне ще става и за пуцане. Следобед след 17.00 смятам да намина.
 

azzaro

Потребител
Някой мераклия за стрелба днес към 17-18 часа,утре всички ще сте в Пазарджик ?
 

azzaro

Потребител
Днес е по-хладно,ако искате да се съберем малко по-рано че да сме по-дълго заедно? Някъде към 16 часа?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ти да не спиш с децата на обяд? Ако нямаше F1 днес, щях да предложа и по-ранен час. Аз може да се мярна след формулата.
 

andi

Редовен Потребител
IMG_5634.JPG Ако мога да попитам
дали някой има станала вече излишна малка СД карта памет ?
Примерно 8 , 16 , 32 , 64 МБ
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Може да имам нещо от старите фотоапарати, ама ще е минимум 128 или 256.
 

ivan_v

Потребител
Имам една излишна, но е MMC т.е. без заключване.
 

Attachments

  • IMG_1838.JPG
    IMG_1838.JPG
    331.7 KB · Прегледи: 18
  • IMG_1840.JPG
    IMG_1840.JPG
    305.4 KB · Прегледи: 18

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За утре да нося ли косата и ножицата? Може и по-раничко да се съберем към 14:00 да разчистим малко, ако позволи времето де.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пичове, днес няма да мога да мина. Остава за утре, ще пиша когато тръгна.
 
Нагоре