Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
FreeMan написа:
Супер - ще гледаме да дойдем,
А има ли начален час че на последния Балкантрейд стана исторически въпрос.

С цялото ми уважение към теб Тато!
Когато ти организираш мероприятие от ранга на Балкантрейд, тогава ще напишеш и твоята история.
 

dinkata

Редовен Потребител
Да разведрим малко обстановката.....

Момче и момиче "от другото племе" решили да прекратят взаимоотношенията помежду си, защото вече определено я нямало искрата между тях.. момчето взело иниациативата и помолило момичето:
- Вече няма да има нищо между нас, нека поне си останем брат и сестра !
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
С бутилки, без бутилки - не знам, но ако верно мишените са 50 мм., на 100 м. в тоя интересен ветрец там - ще си е истинско приключение! :D :D :D
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако ти стигнат съчмите докато стигнеш до 100-те наборе. Сигурен съм, че издънки ще има и на 10-я метър ;)
За повечко интрига, 2-3 намалени(25-30мм) мишенки по трасето примерно на 10, 40 и 70 м ще вкарат още :bravo: или :confused:
:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

Мишените за силните пушки ще са от 55 до 100 метра а за слабите 16джаула от 35 до 80 през 5 метра.По 10 мишени на човек с 30 изтрела за 20 минути.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
MAD MAX написа:
С бутилки, без бутилки - не знам, но ако верно мишените са 50 мм., на 100 м. в тоя интересен ветрец там - ще си е истинско приключение! :D :D :D
Еми като гледаме какви снайперисти има из форума и какви групи показват на 100 метра би трябвало да се справят, вярно че и вятъра си го бива там ама ако няма вятър пък бая ще стигнат крайните дистанции - аз лично се моля да има вятър, че ако няма ще ни е по-трудно да отчитаме резултатите на края, и ще трябва да броим съчми и гледаме времена :confused: ;) ;) ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
35-80м но това го пише в правилата заедно с 16 джаула ще са.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Варминта ще е по правилата по които се стреляше на Ботево нали ? ЗА мен това е една от най-увлекателните дисциплини, даже ми е по-интересна от бенча. Ще си проличи кой си познава добре пушката и кои са бракониерите :p :p :p :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
CaMyPau написа:
Варминта ще е по правилата по които се стреляше на Ботево нали ? ЗА мен това е една от най-увлекателните дисциплини, даже ми е по-интересна от бенча. Ще си проличи кой си познава добре пушката и кои са бракониерите :p :p :p :cheers:
Правилата съм ги постнал на втора станица от темата може да ги видиш не знам какви са били в Ботево но мисля че няма да е по различно ;)
Пак казвам ако има нещо което не е ясно и не се разбира от правилата който съм писал пишете ми на ЛС да ги оправям докато е време.Иначе състезанието ще е изцяло за забавление и благотворително и освен правилата за безопастност който са си задължителни и ще се кажат преди състезанието,другите правила са по скоро препоръчителни и може да се правят малки компромиси на място стига другите да нямат нищо против :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Събрах нещата в 1-я пост дано не съм пропуснал нещо като имам време ще допълвам ако трябва ;)
 

ангел иванов

Потребител
Дано се видим пак!
 

Attachments

  • 148609_127877717273342_6591207_n.jpg
    148609_127877717273342_6591207_n.jpg
    73.5 KB · Прегледи: 63
  • 151039_127877680606679_6655467_n.jpg
    151039_127877680606679_6655467_n.jpg
    82.5 KB · Прегледи: 61
  • 154815_127877660606681_6049500_n.jpg
    154815_127877660606681_6049500_n.jpg
    51.7 KB · Прегледи: 56

FreeMan

Редовен Потребител
Ще има ли ветроуказатели (като на бенчрест)
Дайте някакви снимки и от състезание да се види що е то...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ветроуказатели няма да има,може само да сложим по едно много тънко и финно фолио на стойките на мишените което много добре се веее от вятъра.Иначе току що пристигнаха медалите за състезанието малко са объркали и сега всички са клас 16 джаула но ще ги оправим :cheers:
Вече корекцията е приета и вторник ще са при мен новите стикери за медалите :bravo::cheers:
 

Attachments

  • IMAG0979[1].jpg
    IMAG0979[1].jpg
    411.5 KB · Прегледи: 24
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Колеги нещо такова ли ще бъде мероприятието на Копринка?
Ако може/искате/ го направете както на клипа,да се стреля задължително без барабан.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги нещо такова ли ще бъде мероприятието на Копринка?
Ако може/искате/ го направете както на клипа,да се стреля задължително без барабан.:cheers:
Май единственото общо е че ще се стреля от маса но нито ще се гледа времето (освен при равни резултати) нито ще е толкова офицялно че да забраним и барабаните и да мъчим колегите.Казвам че състезанието ще е за забава и благотворително нищо повече.Надявам се да има интесерс,иначе мисля че всичко което го пише в правилата е ясно и точно.:cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Пълнителите там са разрешени, но трябва да стартират с празни, затова предпочитат направо от плочка защото е по-бързо.
Освен това там няма лимит на проектилите.
А и убойните им зони са по-големи и мишените на по-малки дистанции...
В случая бързината е приоритетна.
 

anibis

Редовен Потребител
Милко интерес ще има бъди сигурен,най вече и от моя страна.
Попитах за барабаните,да направите така че всички учасници да са що годе с изравнени пушкала.
Все пак има колеги пушките им са еднозарядни,и там става малко по бавно стрелбата по мишенките,та заради това попитах.
Но щом така сте решили така да бъде,все пак мероприятието е за забавление,то и всички са такива де.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами всъщност не сме говорили по въпроса но знам колко е трудно да се набута една чашка в 10 заряден хасан и ако забраним барабаните то ще откажем някои който би искал да участва.Иначе за бързината не знам до колко ще е важна.За първи път ще правим такова състезание така че ще изчистим някой въпроси на място и за следващите пъти ще се знае всичко кое как ще е точно.:cheers:
Тези дни ще направя и картите за участие.
 
Нагоре