СПОРТ!

corsa16v

Потребител
Учител в Бразилия:
- Деца, бройте до седем!
- Muller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schürrle, Schürrle.
 

dinkata

Редовен Потребител
Ще помоля админа/модератор или който и да е, ако Меси вдигне купата да закрие темата !
Аз също спирам да гледам и следя мачове....

г-н Божанов ето казвам го публично ;) ;) :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Динката обеща, че ако Аржентина бие ще си направи татуировка с лика на Меси ;)

P.S.
Тая май ще свърши работа: ;)
lionel-messi-tattoo-art-by-fan.jpg
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Темата няма да се заключва, Динко ще гледа мачове, няма да си прави такива татуировки ;) ииии купата ще пристигне в Европа :winner: ^-^
 

Vesko_Varna

Потребител
Месе официално е най-великия аржентински футболист!!!! При пряксвободния в последната минута улучил Марадона, който седял висоооко в публиката!ХАХАХА
 

petkof

Редовен Потребител
Публиката на Националния стадион в София, не реагира въобще на гола на Лудогорец срещу Стяуа!Почвам да се срамувам,че съм българин, освен ако публиката не се състои предимно от българи.Всъщност защо са там тези хора?
 

lynx

Редовен Потребител
Урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cheers: ;) :cheers: ;) :cheers: ;) :cheers: ;) :cheers: ;) :cheers: ;)
motsi_big.jpg
 

batnan

Редовен Потребител
ААААХАХАХАХА за пръв път гледам такъв мач .Моти е БЪЛГАРИН :bgflag: :bgflag: :bgflag:
 

dinkata

Редовен Потребител
БЕЗ ДУМИ ! :cheers: :cheers: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

vanko

Редовен Потребител
Какво шоу,каква невероятна драма! Ако Левски беше жив,щеше да е фен на Лудогорец :D ^-^ ^-^ ^-^
 

qtex

Потребител
Единственото лошо нещо, според мен, снощи беше коментарът на СМУкачев Крещене, врещене... а бисерите и глупостите се ляха из ведро. Има съмнения да не би да е родил в ефир. Като си гледам facebook-a и повечето ми познати са на същото мнение. :crazy:

Иначе драмата беше пълна, да им е честито!
 

edinak

Потребител
А честито на всички истински българи. Цяла нощ не сме спали и днес в Разград е лудница от телевизии. А Моци ми е приятел както и повечето играчи на клуба и наистина са златни момчета и си заслужиха успеха :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аууу какъв жребий :eek: Желая най-изскренно успех на Лудогорец дано ни поднесат някоя приятна изненада жалко че няма да имам възможност да ги подкрепям на живо.
и да завърша с един цитат от друг форум който ме развесели ;)
Винаги подценяваме БГ отборите. Мислим си, че щом онея ги гледаме по телевизията всяка седмица, са някви извънземни. Ще видите, че Ливърпул голям зор ще видят :mrgreen: Нищо чудно Базел да са втори и да повторят изхвърлянето на лузарите от преди 15-тина години.
Пожелавам на Роналдо да стъпи на някоя бабуна на нивата в София и да си счупи крака + скъсани коленни връзки.
;) ;) ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
ЩЕ ПОМОЛЯ АКО НЯКОЙ СЛУЧАЙНО ИМА НЯКАКВИ ВРЪЗКИ В НАМИРАНЕТО НА БИЛЕТИ (ЗА МАЧА С РЕАЛ) ДА МИ ПИШЕ НА ЛИЧНО !
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Да пожелаем късмет на Лудогорците, че тежък мач започва.....
А и Динката ще вика за Реал..... :D
 
Нагоре