Пловдивска група

dinkata

Редовен Потребител
fishermaniac написа:
Бях на изложението-пълна скръб!Има 3-4 щанда за оръжие,от тях на 2-та има по 5-6 пружинки,ПЦП-та няма!Който е и рибар си заслужава да го посети,има много рибарски неща.
Кой ти ходи вече заради пушките :) То от край време има по - малко пушки на целия панаир отколкото във ВИП-а... ходим заради рибарските неща ;) :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Петък от зарана хващам пътя за Русе. Ако има и други мераклии, засега съм соло.
 

andi

Редовен Потребител
Добре дошъл под тепетата . доста време не сме се виждали :cheers:
Ще ни запознаваш ли с някоя нова немкиня ?
 

akiro

Потребител
Даааа.... понемчих се..Ще продавам всичко... но от както съм дошъл( 5 дни) 100 задачи.....Ще се събирате ли скоро някъде,че съм се затъжил.....?:cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Разбира се че е жива. Просто комъникираме през вайбър. Има описание назад в темата на мястот където се събираме. Почти всеки ден след 18 има някой а неделя около 15 се събираме.
 

dminkov

Новодошъл
Да знам кога да идвам с бирата и мезето :) Ще трябва да ме светнете за това, онова за хобито.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 

dminkov

Новодошъл
Благодаря за насоката. Доста поизчетох преди да започна да пиша. Халетата са зад поделението на Асеновградско шосе.
Надявам се скоро да мога да отделя време и да мина да се запознаем на живо.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Картографски да, но практически не. Разделят ги линиите, затова ориентир по-скоро трябва да ти е края на промишлената зона - Сантинели.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Някои би ли ударил 1 рамо,имам нужда от опръстени от хубата.
Поръчка по телефона ми газаха че трябва да направя за наи малко от 5лв. от даден размер или 20 броя.
А аз не съм сигурен за точния размер.Ако някои реши да ми пише 1 лично. ;)
 
Нагоре