Пловдивска група

djboby

Потребител
Ако питаш мен Милене по скоро мерака е хората да разпуснат на чист въздух. За сабирането на Пловдив говорим да отидем да си починем, а не да се състезамаме.Групата ни е поканена на палатки и като се затопли ще оважим покана. :p :p :p :p :p
 

mdinkov

Редовен Потребител
хора едното не пречи на другото ние може да се съберем без повод и после и за национална среща , като се запролети ще обиколим хотелите и хижите и ще съберем оферти тогава вече ще преценим кое и как . а Русенци ,че ще дойдат на палатки това вече си е ясно който иска да дойде с тях да идва , колкото повече по весело . в момента пиша от свое име но съм сигурен ,че всички от наща група ще окажем максимално съдействие .
 

tanko

Новодошъл
Здравейте на вси4ки от Пловдивската група,весела и щастлива 2009 година.Нов см във форума.Имам hatsan135 имам желание да и сложа газова пружина(От Карловско съм)дайте ми кординати на хора който биха ми изработели по в :cheers:ъзможност от Пловдивска област,на ли4ни или на tanko_81@abv.bg БЛАГОДАРЯВИ ПРЕДВАРИТВЛНО.
 

tanko

Новодошъл
Благодаря утре ще звъна.*Късмет* дали щемия направи или нали ще е спулу4лива нещто не разбрах. ???
 

angelmr

Редовен Потребител
Въпроса с хижа здравец беше дискутиран миналата година и там не е многго подходящо. Популярен туристически обект е. Става за преспиване, но трябва да се вземе предвид времето за транспорт. Евтини хотели в околността не знам, но ще разпитам. Освен това имам предвид още една възможност, но за сравнително малък брой хора, ако има закъсали. Но все ми се струва че идеята за палатковия лагер е най-подходяща.
 

tanko

Новодошъл
Здравейте съфорумци,някой да има изработена ГП от Тодор Бонев от Пловдив и ако може някъкви коментари доволнилисте ,каксе държи ГП.Спешно ми трйбва отговор моля ви,ще съм ви много признателен.
 
A

Anonymous

Гост
Доста мислих,дали да спомена за моето "ходене" при "майстор" тАшко.Разсипа ми тотално ЦФХса!Преди да му дам пушката да смени счупената пружина с "газова",изрично го питах става ли?Знаех,че става разбира се!Той отговори--никакъв проблем!Изрично му казах,че я искам да е със същата мощност,да смени маншети,уплътнения и т.н!Широка усмивка и обещания от негова страна. ;)
Един месец стоя при него!Накрая с 5,6 ходения ми я даде.По негови думи станала перфектно-стреляла кат ПЦП :eek:
!Взимам я аз--гарми кат топ!Хубаво си викам :bravo:200 изстрела не мога да уцеля кофа от 15 м.,за група -и дума не може да става въпрос,е целех я от време на време ;),да не говорим,че я мерех от 100.Как да е,мислех си дизел,малко по яка пружина--ще се оправи!Да ,да -нося я пак при него.Оказа се,че не сменил нищо освен пружината!!Не знаеше как да извади прословутия "затвор",съветваше ме да си избия цевта на ГАМОто та да сам го махнел?? :eek: А му имах почти пълно доверие!Оръжеен майстор се пише!Цял Пловдив го знае!Да не говорим,че за да обере луфтовете на газовата му пружина подлагаше стотинки,като така ми вдигал стойноста на пушката!АЗ му казах как да извади затвора,сложи О-пръстените на око.абе не ми се говори!РНакрая ми се накара,че сам си взел такъв боклук като ГАМО и отказа да се занимава повече с "нея"!А беше доста хубава и точна пушчица!Резултат--след неговата намеса в момента гамото е тотално разбито!Имах мерак да му навия една цев от Б-21 около врата,маа айде--
 

tanko

Новодошъл
Благодаря за мнението ти,говорих с него по4ти се бях навил,но засега ще из4акам ще карам с телената на пролет ще му мисля,а между другото знаели някой каде в Пловдив има О прстени за Х135.В4ера проверих на 2 3 места но нямаше.
 
A

Anonymous

Гост
По времето,когато "разсипваше" моята пушка,много хвалеш хасаните ;).Наистина са по "здрави" от ЦФХса,но на него "майстора",просто "работата" му е такава--марлява!Мое мнение!Така че,нищо чудно с хасана да стане??? :eek:.Това дет го описах в предишния ми пост е доста цензурирано от самия мене си ;).В деиствителност е доста по-зле!Иначе е мазник голям--ма тва щом си говорил с него си го усетил ;)
 

Termina4

Потребител
Цитат от Parabellum: Днес ето от тук: http://www.hubata-seals.com/ купих различни О-пръстени за нашите цели, включително цитирания оригинален размер за дотиквача на БАМ-а и то с дурометър 90 (имат и 70 и 80)! :bravo:
 

potrebitel 13

Потребител
До Krasimir_N Когато ходих при майстор Тошко да ми слага ГП на 125-цата тъкмо "майстореше" твоето ГАМО . Беше се видял в чудо от него. За нещастие даже си беше контузил сериозно ръката на пушката и я проклинаше. Ама такае- човек като не разбира от нещо да не се захваща. А ти не се отчайвай - сигурен съм че пушката може да се оправи. Като се затопли времето надявам се да се съберем повечко хора от Пловдив и да се запознаем.

Между другото някъде в Пловдив продава ли се БАМ-40 или да я взимам от София?
 
A

Anonymous

Гост
potrebitel 13 написа:
До Krasimir_N Когато ходих при майстор Тошко да ми слага ГП на 125-цата тъкмо "майстореше" твоето ГАМО . Беше се видял в чудо от него. За нещастие даже си беше контузил сериозно ръката на пушката и я проклинаше. Ама такае- човек като не разбира от нещо да не се захваща. А ти не се отчайвай - сигурен съм че пушката може да се оправи. Като се затопли времето надявам се да се съберем повечко хора от Пловдив и да се запознаем.

Между другото някъде в Пловдив продава ли се БАМ-40 или да я взимам от София?


Ах този майстор Тошко..........

пп:всеки да си мисли каквото иска на мястото с многоточие
 
A

Anonymous

Гост
potrebitel 13 написа:
До Krasimir_N Когато ходих при майстор Тошко да ми слага ГП на 125-цата тъкмо "майстореше" твоето ГАМО . Беше се видял в чудо от него. За нещастие даже си беше контузил сериозно ръката на пушката и я проклинаше. Ама такае- човек като не разбира от нещо да не се захваща. А ти не се отчайвай - сигурен съм че пушката може да се оправи. Като се затопли времето надявам се да се съберем повечко хора от Пловдив и да се запознаем.

Между другото някъде в Пловдив продава ли се БАМ-40 или да я взимам от София?
Колега за ВАМ-40 провери в магазина на България преди кръговото на Панаира или в магазина преди прелеза на 6-ти Септември.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
магазина преди прелеза на 6-ти Септември не работи от доста време виж в другия им магазин който е в Алати на 4-ти километър или в склада им на Филипово
 

mdinkov

Редовен Потребител
в алати нямат бам 40 четвъртак бях по друга работа но хвърлих и едно око на щанда с оръжиата , за утре има ле желаещи за стрелби .
 

mdinkov

Редовен Потребител
на старото място предполагам напролет ще си търсим друго ,като рокерите на 22 март палим гащята и обикаляме околноста за място годно за пуцане :yahoo:
 
A

Anonymous

Гост
hristoss написа:
магазина преди прелеза на 6-ти Септември не работи от доста време виж в другия им магазин който е в Алати на 4-ти километър или в склада им на Филипово
:eek: Е как? Мисля Нико скоро си беше пазарувал нещо от там. А и беше един от най-добрите оръжейни магазини.
 
Нагоре