Kral Arms

sts1969

Редовен Потребител
във форума има двойствен стандарт.
Привет! Мен лично ми направи впечатление че искаше да стреляш в градинките между блоковете и парка. Имай в предвид че не може да разнасяш какво да е оръжие (огнестрелно, еърсофт, въздушно или газово) в населено место без да е затворено в калъф, да не говорим за стрелба в населено место.
Честита покупка, пистолета е хубав, изглежда добре, цената му е добра, надявам се че малкия и ти ще му се радвате много!. Виждам че има релса пикатини под ложата, може да се замислиш и за лазерен прицел. :cheers:
 
Последна промяна:

bleu81

Редовен Потребител
Снимай и приклада,сърдитко!


Kifa
,
Специално за теб!
DSC03309r.jpg DSC03311r.jpg DSC03312r.jpg

Пистолета всъщност е пушка с къса цев и телескопичен приклад. Приклада се поставя за секунда и влиза плътно. В комплекта има фиксиращ болт но при тая плътна сглобка не виждам смисъл да се слага. С приклада и телескопа е под 2.5кг. С механични мерници ще е малко над 2. Приклада се регулира 8см и лично на мен ми е доста удобен. Липсва му само регулировка на задтилъка по вертикално но това все пак не е спортна пушка. Ложата е удобна за хващане. Като цяло идеята за тоя пушко/пистолет е чудесна. Пушката разглобена се събира чудесно в раница ташев 35л. Още не знам как стреля понеже нямаше къде да я прострелям, но видяното до тук е на ниво.

Недостатъци: гадна миризма на дунапрен, пластмаса и смазка като отворя куфара. Предпочитам да мирише на барут ;-)

Поздрави
 

bleu81

Редовен Потребител
kaloyan_takev , бъркаш задтилък с набузник. Набузника в случая има вертикална регулировка а задтилъка не.

Ето ти приклад с регулируем набузник и задтилък. Поправете ме ако греша.prod_gal_21658_iKTokS_large.jpg
 

kosmev

Редовен Потребител
Честито, с кеф да си пуцате!
И от мен едно огромно предупреждение за рикошети, особенно ако ще стреляте няколко души, на закрито или на близки разстояния - Наскоро 3 джауловата ми ЦО2 играчка след рикошет на 180 градуса почти проби гипсокартон...
Доста време проучвах точно този модел, преди да реша, че все пак искам пистолет, а не карабина... А тъй-като ти търсиш точно последното, според мен си направил чудесна сделка- факт е, че малко по-назапад се продава успешно за почти същата сума, но в евро ...
Е ще трябва да се примириш, че уж пушка, ама лоста за зареждане и е отляво... :)
Сподели впечатления като я простреляш - интересно ми е колко е "шумна".
 

bleu81

Редовен Потребител
Добра ви вечер,
Бихте ли ми препоръчали СМ за крал армс-а от снимките по горе. цевта му е фабрично с резба 1/2"
За предпочитане нещо компактно като за "пистолет" не търся пълно заглушаване но все пак не искам да притеснявам съседите когато стреляме в къщи.

Когато го взимах от исд бяха изчерпали наличността и не можах да си купя.
При търсене онлайн ми излизат такива с марка Хатсан. Прочетох, че членове на форума изработват СМ. Ако някой има желание да ми направи на конкурентна спрямо магазините цена съм готов да си поръчам.

Поздрави
 

DeadShot

Редовен Потребител
Модераторите на Хатсан (от по-новите) са добри.Млъкват идеално пушките.Ама е към 20см.То и по-къс за тези пари няма да намериш освен ако не ти изработи някой.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Те май си ги правят заради качеството а не заради цената така ,че ако критерия ти цена....Хасан!
 

sts1969

Редовен Потребител
Корпусите на модерите Хатсан са си много добре направени, може да имаш евентуални забележки само към карантията...там разните му шайби и пластмасови ролки обвити с кече, но те могат да се заменят по твое желание ако не си доволен от оригиналните. Обикновенно железните шайби вътре са с по-големи дупки от нужното, и ако се заменят с такива с правилните отвори, модера заглушава още по-добре. :cheers:
 

bleu81

Редовен Потребител
Получих предложение от член на форума. Ще избера "Българското". Надявам се изработката да е на ниво.
 

bleu81

Редовен Потребител
Привет,
Поздрави на всички именници!

Някой има ли Puncher One. Когато купувах моя пушко-пистолет го имаха в магазина но нямах време да го огледам. Изглежда като клонинг на Аф Кондор с малко подобрения. Не намирам никакво инфо в нета освен едно клипче. На сайта на Исд информацията е грешна а на сайта на крал армс няма подробности.

https://kralarms.com/en/urun/puncher-one/

http://www.isd-bg.com/oruzhie/v-zdu...cp-one-kral-arms?___store=en&___from_store=bg
 
Последна промяна:

niko_suzuki

Потребител
На есен ще си взема една пушка крал армс тоя път са ги докарали на вид пък и евтини гледам и доста точни приличат на еваникс близард
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Понеже разбрах,че ще идват производителите на Крал в Пловдив в петък,събота и неделя и ще има представители от наша страна, та ме помолиха нашите да им дам идеи, предложения и забележки към турските оръжия.Аз им казах някои неща,но е хубаво да има още неща,за които се сещате.Така ,че давайте идеи и забележки.Ще ги предам на нашите хора да ги предложат на турците.Ще ги предам до четвъртък вечерта.
 
Последна промяна:

nikolai89

Редовен Потребител
Да почнат да внасят от пънчерите в 6.35
Понеже разбрах,че ще идват производителите на Крал в Пловдив в петък,събота и неделя и ще има представители от наша страна, та ме помолиха нашите да им дам идеи, предложения и забележки към турските оръжия.Аз им казах някои неща,но е хубаво да има още неща,за които се сещате.Така ,че давайте идеи и забележки.Ще ги предам на нашите хора да ги предложат на турците.Ще ги предам до четвъртък вечерта.
 

bleu81

Редовен Потребител
Аз пък бих им предложил да внесат нещо в 4.5 редукторно на 16j. И без това в каталога на Крал има показан редуктор. Не им пречи нищо да направят една бюджетна пушка за фт настроена на 16дж.

Другото което ме интересува е информация за puncher ONE. В нета няма никаква информация а Исд имат наличен стар модел от преди година. Освен това техническите данни на сайта им са сбъркани а на сайта на крал няма почти нищо.

Аз лично на база нп-01 който имам бих си купил отново от тая фирма.
 

lynx

Редовен Потребител
По света потребителите които ползуват 16 джаулови пушки вероятно са по-малко от 0.5%.
Фийлд таргет не стрелят много хора, на фона на останалите ползватели на ВО.
Едва ли турчолята ще се впечатлят от такова искане.
А иначе и аз имам 16-ка ПЦП, тя ми е най-приятна за стреляне.
 

Dominus

Редовен Потребител
Човек, имаш ли представа каква турска фиеста могат да ти спретнат с тоя редуктор?
Разбирам че искаш някой производител на евтино оръжие да отговори на потребителското ти търсене, но за жалост в тази пазарна ниша ще ти отрежат главата абсолютно всички, без изключение. Ако нямаш кинти е добре да се загледаш в оферти като на Любо @sоundmax или да се опиташ а събереш нещо. В крайна сметка с пръдня, боя няма да направиш, щото никой не е успял, но пък има хора дето опитват и до ден днешен.
 
Нагоре