ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

andi

Редовен Потребител
стига му дигате кокалите на човека
Докато беше здрав искаше да патентова системата , но се оказа , че е много трудно и скъпо . А и някой колеги го разубеждаваха .
А и съм убеден , че само той можеше да настрой железарията и да я накара да работи.

ПП. А накрая когато се бориш с болката и за живота си, едва ли ще ти е до предаване на умения и до учене .
 

staif

Редовен Потребител
стига му дигате кокалите на човека
Докато беше здрав искаше да патентова системата , но се оказа , че е много трудно и скъпо . А и някой колеги го разубеждаваха .
А и съм убеден , че само той можеше да настрой железарията и да я накара да работи.

ПП. А накрая когато се бориш с болката и за живота си, едва ли ще ти е до предаване на умения и до учене .

Човек е жив до тогава докато си спомнят за него ..значи за този човек съм чувал аз...светла му памет!
 

andrey.y

Потребител
Здравейте,

Може ли да споделите впечатления (разсъждения по нета има всякакви) за електроннен спусък. По спецялно ако някой има Steyr. Сравнено с механичен, проблеми и т.н.

Предполагам, че е екзотичен но се надявам да се намери някой притежател!
 

anibis

Редовен Потребител
Мангала си е мангал цял живот,вари го,печи го манго си остава манго завинаги!
Е как може тоя хубав ламинат/приклад/ да си го осере по тоя начин? Написал си ника върху приклада,вярно че е много в час с ПЦП-тата,ама това никога няма да го направя.:dazzed:
Той с тоя пирограф,е окепазил хубавия ламинат.
Виждал съм на много пушки,как им е написано логото на фирмата производител,ама е направено по-съвсем друг начин на приклада/ако не се лъжа там е с цифрова фреза/и по-тоя начин така направено логото ,ако щете и "ника" да си барнете, ще стои съвсем различно,страхотно но не и с пирографа....

 
Последна промяна:
7

7842

Гост
Колеги кажете ми как да пращам снимки на ЛС,сега ги пращам от snimka.bg,но получателят ги вижда по малки от кибрит,още малко и ще изиграя един чук на компа,накъсах си нервите.
 

didarai

Редовен Потребител
И от снимката може. Просто отвори изображението голямо в нов раздел (с десен бутон ,само снимката) и копирай нейният линк.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Колеги кажете ми как да пращам снимки на ЛС,сега ги пращам от snimka.bg,но получателят ги вижда по малки от кибрит,още малко и ще изиграя един чук на компа,накъсах си нервите.
Пробвай с postimages.org , там може да се слагат и ОгрОмни!
Ето да видиш за проба, снимано е с телефон: https://postimg.org/image/912sxbnsv/
Кликаш върху снимката за голям размер. :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има я - между 125 и 140€ в Германия. Но си е играчка.
5-6,5 см шина с верижка си е мъничка. Като се захаби трябва да купуваш нова(25-30€).
За някаква по-финна работа в къщи, може и да върши работа. Но за активно рязане, сабленият аку-трион си е по-удачен, по-евтин и по здрав. Там няма проблем и 15-16 см дебелина да режеш.
 

SvilenP

Редовен Потребител
Здравейте колеги,
Ще питам и тук, макар да питах в обособената тема, така че предварително се извинявам:
Има ли компресор в Габрово или региона, или Велико Търново за нуждите ни?
Предварително благодаря!
 

SvilenP

Редовен Потребител
Жалко за там поне се надявах със сигурност да има :eek::confused:

Шанс да има в Трявна, Дряново, Севлиево или Казанлък?
 

lynx

Редовен Потребител
В Търново и наоколо със сигурност няма.
Колега от форума живее там и доколкото знам ще си пълни бутилката като идва до София.
Добре, че пушката е 16 дж. и не е много лакома за въздух.
 

staz

Редовен Потребител
Колеги, някой виждал ли е да се продава някъде такава играчка?

п.п. Всъщност го намерих :) :
https://www.onlinemashini.bg/akumul...cut-12--12-v-25-ah-0--4100-1-min-65-mm-/37498
В Провадия имате дистрибутор на щил и хускварна. Погледни им сгъваемите триончета; по спомен струваха макс 40 лв., и повярвай ми режат доста добре.
п.п.
като видиш бош със зелен цвят - плюй и бегай!
 
Нагоре