Велико Търновска група

marzykov

Потребител
Колега, аз не можах да открия отговор на въпроса ти и по тази причина се оборудвах с метан, което между другото се оказа доста добър вариант.
 

glavanov

Потребител
Мамка му! Сега имаме и Hercules в арсенала.
Пълненето се оказа проблем и се навихме да вземем една 300 барова 12 литра, ама инвестицията си струва, само ако има къде да се тъпче бутилката в района на Търново. Иначе не излиза сметката на никъде.
Благодаря колега.
 

marzykov

Потребител
Е че какъв е проблема да го метанизираш :)
Между другото, къде ходите да прострелвате във В.Т. ? На Беляковец ли?
 

glavanov

Потребител
В Търново не съм ходил да стрелям. Така се завъртяха нещата, че последните години, че трябваше да преместя работното място в Павликени. На ВТ се прибирам само уикендите и цялото ми време е за семейството. Не съм имал досег с търновската група.
Ходим на летището в Павликени.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Може да попитате в Пожарната, ако имате познати там. Имат 300 барови компресори.
Всеки град си е различно, някъде правят "услуги" , някъде не.
Но компромиси с бутилките не правят, трябва да са изрядни и метални.
 

glavanov

Потребител
До колкото ми стана ясно в пожарната компресора им е нагласен да изключва на 210bar. и нямат никакъв мерак да го барат.
Говорих с познат търновец, който ходи да далдисва и ми обясни, че той самия има малък компресор, специализиран за водолазни бутилки, но не би се наел да бута регулатора нагоре, защото си пази човека компресора за хобито... разбираемо.
Като цяло хората с водолазни бутилки в нашия район не пълнят над 220 бара, щото им дефектират по-често регулаторите към дихателя от по-високо налягане. А те са дебела цифра, въпреки по ниския им клас, а да не говорим за тези на 250+ бара.
Еле пък като чуят, че не си им от кръвната група, а плющиш с въздухарка, хич не те вземат на сериозно.
За сега това е за Търново.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Севдак аз си мислех, че си на доста км
от Мерданя. Добре дошъл. Утре ще фъргаме олово у софийско
 

glavanov

Потребител
Ех... късно го виждам това. Можех да си нарамя такъмите!:(
Не се вижда къде е стадиона на картата, но пък гуглето намира доста приятни места, на които могат да преспят пушките на една регионална збирка примерно... :pumping:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ами утре преди обяд имам време,ако решиш ела.стадиона е на мн.лесно място,само звънни аз ще те намеря.
 

glavanov

Потребител
Утре греда... разположителен в службата.
Запазвам си правото за следващия път с нетърпение!
 

mitko_pav

Потребител
Здравейте колеги. Гледам, че скоро не е имало активност в групата... Аз съм нов тук, но ако има прояви или желаещи за стрелба или лаф/кафе/питие ще се радвам да се запознаем! От Дряново съм, от скоро с ПЦП. Хайде Здраве и късмет през новата 2020г на всички ви!
 

LoKoLo

Потребител
Здравейте колеги!
Нов съм в хобито.
От Търново събирате ли се да стреляте някъде?
Ходих два пъти до стрелбището на Беляковец все има хора и домашни животни.
Ще се радвам да споделите тази информация и живот и здраве да се запознаем.
 
Нагоре