Добричка група

Христо Христов

Потребител
Щом нямаш метан наблизо,остава само помпането.
А пък и малко гимнастика никога не е излишна.
Аз като помпех преди,ми трябваха 5 мин.почивка,за да почна да стрелям,че не можех да си кажа името.
Оптиката ходи нагоре- надолу.
Ама тя и помпата ми не беше много читава,та ми взимаше акъла.
 

ivanko70

Новодошъл
Хм...ами защото по-евтино, лек фитнес, съчетан с непреодолима нужда да си докарвам пришки по пръстите и губене после на време в търсене на уплътнения, които ги няма и най-вече упражняване на самопридобити умения на майстор помпаджия, а скоро може и като чирак оръжейник на Хасани....Абе луда работа общо взето, нали за това му викаме ХОБИ??? хихихи и все не мога се засека с някой да стреляме заедно и да обменим опит
 

staif

Редовен Потребител
(не говоря за ограничен достъп за зареждане) ...При условие че няма друга възможност- да ,ама като има метан за къв дявол се мъчат-това ме учудва..отначало и аз се мъчих с помпата,после давах по 40 кинта на седмица да ходя до Варна за въздух,НО отдавна съм рахат с пръднята.."Като няма риба, има цаца като няма цаца, има жаби"-те така :cheers:
Знам един дето се отказа от хобито щото не му се помпело,при условие че знаеше как хората са открили топлата вода с метана..
 

dberov

Редовен Потребител
Ице, гупата си я има, но всяко лято е така.
Едни предпочитат да отидат на море, други са по нивате, има и работещи в чужбина...като удари студа и сбирките се заформят.
Обади ми се по раничко по хладината че жегата не я понасям добре.
 

dberov

Редовен Потребител
Ако някой го клъвне петела и реши че му се стреля, в 10 часа отивам с Христо в халето.
Не мога да се свържа със Светльо, затова да избегнем неприятности с производителя на вода в същия двор, звъннете ми преди да спрете пред портите.
 

staif

Редовен Потребител
нямаше как-ония беше на събор ;)
надявам се че сте си постреляли приятно
 

Attachments

  • 20814195_1793133980701318_407651360_n.jpg
    20814195_1793133980701318_407651360_n.jpg
    84.9 KB · Прегледи: 43

dberov

Редовен Потребител
Аха, това ли е новия звяр, да ти е честит. :cheers:
Ами тоя път семпло, само аз и Ицо бяхме но пък беше спокойно.
Иначе се настрелях, щом кутията свърши и отворих нова.

2017-08-13 11.09.27.jpg
 

staif

Редовен Потребител
мерси Берка..между другото не знам дали забеляза дупките по въздухувода от 7,62 ;) то и мишени имаше по таблото от прострелката :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Ако времето в неделя е добро, ще е грехота да не използваме малкото оставащи хубави дни и да се наврем в халето.
Ако искате навън ето ТУК е много добро място.
Пламене, дойде ли ти оптиката да го видим тоя Херкулес какво може.
 
Последна промяна:

Пламен ss

Потребител
Да дойде ми оптиката. Трябват ми малко по високи монтажи с няколко милиметра.За поляната я знам да се съберем колкото повече хора толкова повече казал мечо пух.
 
Нагоре